Extrémně levná semena výborné marihuany White Thunder

White Thunder

Pro začínající pěstitele konopí je většinou velmi obtížné, aby si na svoji první výsadbu vybrali ta správná konopná semínka. Pěstování vaší první konopné rostliny je tak samo o sobě dobrodružstvím. To je také důvod, proč v SeedBance Kera Seeds vyvinuli velmi lehce pěstitelnou rostlinu White Thunder.

White Thunder (Bílý hrom) je indica-dominantní rostlina, která se až neuvěřitelně snadno pěstuje. Její semínka si můžete zasadit doma i venku a jejich úroda bude připravena ke sklizni již do konce září. Díky krátkému období růstu (8 týdnů), je White Thunder vhodná i pro pěstění v chladném podnebí. V průměru dorůstá výšky asi půl metru, ale přesto dokáže vyprodukovat zaručeně solidní výnos. Je odolná vůči vlhkosti i plísním a dokáže se dobře vyrovnat s chybami začátečníků, takže při jejím pěstování je jen malé riziko neúspěchu.

klasickou vůni, která je pižmová, zemitá a obsahuje jen lehce kořeněné tóny, jenž nejsou příliš ostré. Chuť je také zemitá a nejvíce připomíná borovici. White Thunder obsahuje až 16 % THC a vyvolává velice příjemný efekt, díky kterému se budete cítit krásně uvolněně a euforicky. I kdybyste ji kouřili každý den, rozhodně vás nezačne nudit 🙂

Tato špičková konopná semínka nejsou přívětivá jen svým snadným pěstěním, ale také velice nízkou cenou, která vás určitě potěší.

nabídka KeraFeminizované1 kus 105 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 269 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 399 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 699 

Popis

Genetika: Afghani x Skunk

Doba květu: 8 týdnů

Obsah THC: 16 %

Unikátní vlastnosti:

  • Ideální pro začínající pěstitele
  • Klasická vůně i chuť
  • Skvěle uvolňující efekt

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí