white-widow-xxl-autoflowering-growmart

White Widow XXL Auto

Semena marihuany White Widow XXL Auto od Dinafem Seeds jsou samonakvétací odrůdou s dominancí indiky, která vznikla křížením odrůdy White Widow Autoflowering a našeho elitního klonu White Widow. Jedná se o samonakvétací hybrid třetí generace vynikající kvality, který poskytuje možnost docílit rychlé a bohaté sklizně s četnými terapeutickými vlastnostmi.

White Widow XXL Auto představuje inovační článek ve vývoji našeho semena marihuany White Widow Auto. Tento druh konopí je rostlina malého vzrůstu, snadno se pěstuje a ve svém krátkém a energickém vegetačním období produkuje velké kompaktní palice pokryté četnými žláznatými trichomy. Je méně olistěná, což usnadňuje její zastřihování.

Auto White Widow XL je ideální rostlina marihuany, pokud je prostor pro pěstování v interiéru malý nebo venkovní pěstování vyžaduje diskrétnost. Do zeminy bývá vhodné zapravit 30 % kokosu a rostlinu pravidelně zalévat malým množstvím vody. Pokud se chystáte rostlinu užívat k léčebným účelům, je vhodnější dodávat jí organické živiny.

Rostlina marihuany White Widow XXL Auto se vyznačuje intenzivní vůní a chutí s nasládlými tóny čerstvých květů. Její dlouhotrvající účinek je silný a relaxační. Jedná se o ideální odrůdu pro důkladný odpočinek a k léčebným účelům.

Genotyp: Elitní klon White Widow x White Widow Auto

nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 696  487 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 1111  778 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 2159  1511 

Popis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC