WILD THAILAND RYDER

Wild Thailand Ryder

Wild Thailand Ryder je neuvěřitelný konopný hybrid, který produkuje vysoké výnosy jako klasická sativa a přitom kvete rychle jako automat.

Tato silná a extrémně potentní samonakvétačka vznikla křížením exotického konopí ze souostroví Ko Chang (Thajsko), které se vyznačuje nejvyšším obsahem THC ze všech známých odrůd Ruderalis. Dlouhodobým křížením těchto špičkových genetik bylo stvořeno takřka perfektní konopí které je připraveno ke sklizni již za 60 až 70 dnů od vyklíčení semen a přitom dokáže vyprodukovat tak vysoké výnosy, že může konkurovat i leckterým sativám.

Semínka odrůdy Wild Thailand Ryder můžete velice snadno pěstovat v interiéru, ale dobře se jim daří i venku, kde můžou snadno dosáhnout výšky až 150 cm. Je to silné a velice chutné konopí, jehož euforický efekt vydrží po velmi dlouhou dobu a chutná po citrusech s příchutí kadidla.

Díky vysokému obsahu THC je toto konopí předurčené nejen k rekreačnímu použiti, ale výborně se hodí i pro lékařské využití, například při výrobě legendárních fénixových slz.

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusySamokvetoucí 759 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůSamokvetoucí 2422 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůSamokvetoucí 1573 
spinner

Popis

World of seeds semínkaWild Thailand Ryder

Genetika: Wild Thailand X Ruderalis

Doba růstu: 60 až 70 dnů od vyklíčení semen

Výnos (vnitřní): 550 až 650 gramů na metr čtvereční

Výnos (venkovní): až 250 gramů na jednu rostlinu

 

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

,