WILD THAILAND seminka 1

Wild Thailand

Semínka konopí Wild Thailand vznikla z vynikající thajské genetiky, která pochází z ostrovů Ko Chang a jedná se o konopí s velmi vysokým obsahem THC.

Wild Thailand se velice dobře pěstuje, protože má vysokou odolnost proti škůdcům a je to 100% sativa. Kvete 75 až 80 dní a v teplých oblastech se dá pěstovat venku i uvnitř. V našem chladnějším klimatu se však dá efektivně pěstovat pouze v interiéru nebo kvalitním skleníku, protože venku dozrává až začátkem listopadu. 

Je to lahodné konopí, při jehož konzumaci si vychutnáte příjemně sladkou příchuť citrusového ovoce a jeho silně euforický efekt vás odnese až do centra Bankoku 🙂

SeedBanka World of Seeds uvádí u této odrůdy obsah THC 22,3 %. Tyto údaje byly stanoveny pomocí plynové chromatografie ve spojení s hmotnostní spektrometrií. O vysoké kvalitě tohoto modelu svědčí také fakt, že se umístil na 3. místě v konopné soutěži Sativa 420 Concentrate cup, Durango, Colorado USA 2017 a na 3. místě v Clio Cultivation 420, Michigan 2019.

Pokud patříte mezi zkušenější pěstitele, můžete si také zakoupit Wild Thailand v regulérní (nefeminizované) verzi, která je mnohem levnější a přitom ještě o něco výnosnější.

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusyFeminizované 553 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůFeminizované 1125 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůFeminizované 1648 
spinner
nabídka World of Seeds10 kusůRegulérní 631 
spinner

Popis

World of seeds semínkaWild Thailand

Genetika: Ko Chang (Thajsko, 100% sativa)

Doba květu: 75 až 80 dnů

Kdy sklízet venku: začátkem listopadu

Obsah THC: 22 %

Výnos v interiéru: až 400 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 700+ gramů na jednu rostlinu

Efekt: euforický

Léčivá hodnota: středně vysoká

Ocenění: 3. místo v konopné soutěži Sativa 420 concentrate cup – Durango, Colorado. USA 2017 a 3. místo Clio Cultivation 420, Michigan 2019

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

,

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Pěstování

Nároky

THC

Výška

,

Ocenění

Akce RQS konopi