Wonder Pie

Wonder Pie

V konopné rostlině Wonder Pie se setkává lahodná genetika odrůdy Wedding Cake s drsným, ale přesto skvělým OG Kushem. Výsledkem je parádní model, který splňuje všechny požadavky na vynikající chuť a vyvážený účinek. Je to prostě moderní travka, kterou si můžete dopřávat kdykoli během dne i noci!

Tento Indika-dominantní hybrid se při pěstování chová spíše jako Sativa. Vykazuje impozantní přechod do fáze květu, kdy může v dobrých podmínkách klidně i zdvojnásobit svou výšku na úctyhodných 170+ cm. Chcete-li dosáhnout maximálního výnosu a zároveň udržet rostlinu plně pod kontrolou, doporučuje se použít topping nebo podobná tréninková technika. Rostlina vám v interiéru vyprodukuje své rozměrné a velmi husté palice přibližně za 60 až 65 dní, a při pěstování venku se na sklizen můžete těšit již koncem září.

Wonder Pie vás jistě překvapí svou širokou škálou lahodných příchutí. Po prvním potáhnutí poctíte v ústech příjemně sladké ovocné tóny a po výdechu vám na patře zůstane příchuť motorové nafty. Další skvělou vlastností odrůdy Wonder Pie je dozajista její skvěle vyvážený účinek. Povzbuzující cerebrální efekt rodiny Cookies se zde projevují v plné síle a vyvolává tudíž příjemně povznášející účinek, společně s uvolňujícím efektem. Díky tomu si můžete užívat skvělé pokouřeníčko při každé dostupné příležitosti. Zakouříte-li si tento model během dne, bude její účinek společenský a inspirující, aniž by se dostavila klasická letargie těžké Indiky, a v noci vás zase příjemně uvolní…

Představení SeedBanky Greenhouse Seeds

nabídka Green HouseFeminizované3 kusy 1099 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované5 kusů 1499 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované10 kusů 2499 
spinner

Popis

Wonder Pie

Genetika: Wedding Cake x OG Kush (70% Indika/30% Sativa)

Doba kvetení: 9 až 10 týdnů

Kdy sklízet venku: koncem září

Obsah THC: 18 %

Výnos: 650 až 700 gramu na rostlinu

Green House konopná semínka

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí