Nové semena konopí - Zamaldelica x Kali China

Zamaldelica x Kali China

Zamaldelica x Kali China je jedna z nejlepších a nejkompletnějších lehce sativa-dominantních hybridů, které SeedBanka ACE Seeds kdy vypěstila. Je to totiž super-hybrid nové generace, který spojuje nespočet kvalitních vlastností v jediné rostlině.

Jak už napovídá její název, tato konopná holka vznikla přímím křížením odrůdy Zamaldelica Elite, což je sativa se skvělou pověstí, která je v posledních letech považována za jednu z nejlepších čistých sativ na světě. Tento elitní klon byl zkřížen s modelem Kali China čtvrté generace, který patří mezi nejdokonalejší stabilizované hybridy díky vysoké kvalitě svých pryskyřičnatých palic, parádnímu efektu a prvotřídnímu terpenovému profilu.

Zamaldelica x Kali China se hodně podobá své matce Kali China: je kompaktní, velmi dobře zvládnutelná a také se velice snadno pěstuje v interiéru, i venku. Navíc kvete pouze 9 týdnů a má větší vitalitu i vynikající větvení. Její krásné a stylizované palice střední velikosti jsou velmi husté a silně pryskyřičnaté. Palice po řádném vysušení vytvářejí silný, elegantní a rafinovaný efekt prvotřídní kvality, který trvá nadprůměrně dlouho a mají také jeden z nejsložitějších a nejintenzivnějších terpenových profilů, jaký u konkurence hned tak nenajdete.

Tento parádní polyhybrid se složitým genetickým pozadím, který ve svých genech zahrnuje celkem 4 druhy sativ s přímo neuvěřitelnou reputací (Zamal, Malawi, Thai a Kali Mist) a exotickou indiku China Yunnan, bude váš nový zenit v pěstění těch nejkvalitnějších a nejúžasnějších hybridů. Nakupujte však rychle, jelikož semínka z této limitované edice budou k dispozici pouze do vyprodání zásob…

nabídka AceFeminizované1 ks 312 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 880 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1299 
spinner

Popis

Zamaldelica x Kali China

Genetika: Zamaldelica elite (F1) X Kali China elite (F4) (60% sativa / 40% indika)

Doba kvetení: 56 až 70 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos: vysoký

Obsah THC: 21 %

Obsah CBD: 0,06 %

Příchuť: Květinová, ovocná, kadidlo, mango, jahoda. Velmi sladká.

Efekt: Euforický, šťastný, stimulující, povznášející. Vhodný pro socializaci.

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

,

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí