Semena extrémně silného konopí Zamaldelica

Zamaldelica

Zamaldelica je exotická sativa-dominantní odrůda konopí od Seedbanky Ace Seeds, jenž pochází z ostrova Réunion v blízkosti Madagaskaru.

Tato skvělá rostlina se vyznačuje zejména svou extrémní rázností a přímo legendárním psychedelickým efektem.

Zamaldelica obsahuje 17 až 27 % THC a navozuje velmi silný rafinovaný efekt s povznášejícím, euforickým, stimulujícím a lysergickým účinkem.

Za tento parádní efekt si vysloužila mnoho pozitivních recenzí od milovníků sativ z celého světa.

Díky vynikající účinnosti, velmi vysokému obsahu THC a špičkovému efektu, nemá Zamaldelica mezi současnými sativami takřka žádnou konkurenci.

Tato středně vysoká sativa produkuje krásně husté palice s příjemně sladkou vůní, která připomíná mrkev, mango, pomeranč a pryskyřici.

Genetické analýzy provedené v laboratořích Phylos ukazují, že má jedinečný a neobvyklý genotyp s vysokou genetickou variabilitou, ačkoliv produkuje fenotypy s velmi podobnými vlastnostmi.

Semínka konopí odrůdy Zamaldelica kvetou 11 až 14 týdnů, a proto se v našem podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

nabídka AceSamokvetoucí5 kusů 1379 
spinner
nabídka AceSamokvetoucí3 kusy 879 
spinner
nabídka AceSamokvetoucí1 ks 312 
spinner
nabídka AceFeminizované1 ks 312 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 899 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1379 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 752 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1379 
spinner

Popis

Genetika: Zamal x Malawi/Thai

THC: 17 – 27 %
CBD: 0.4 %
CBG: 2 %

Terpénový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství terpinolenu (23 %) a beta myrcenu (22 %), následované malým množstvím beta-ocimenu, beta pinenu, limonenu a alfa pinenu se stopami linaloolu, delta 3 karenu, alfa terpinenu a gama terpinenu. Sesquiterpenes: hlavně beta-caryophyllene, malé množství alfa-humelenu a stopy nerolidolu 2.

 

 

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

, ,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí