Semena extrémně silného konopí Zamaldelica
semena-extremne-silneho-konopi-zamaldelica-2semena-extremne-silneho-konopi-zamaldelica-7semena-extremne-silneho-konopi-zamaldelica-6semena-extremne-silneho-konopi-zamaldelica-5semena-extremne-silneho-konopi-zamaldelica-4semena-extremne-silneho-konopi-zamaldelica-3

Zamaldelica

Zamaldelica je exotická sativa-dominantní odrůda konopí od Seedbanky Ace Seeds, jenž pochází z ostrova Réunion v blízkosti Madagaskaru.

Tato skvělá rostlina se vyznačuje zejména svou extrémní rázností a přímo legendárním psychedelickým efektem.

Zamaldelica obsahuje 17 až 27 % THC a navozuje velmi silný rafinovaný efekt s povznášejícím, euforickým, stimulujícím a lysergickým účinkem.

Za tento parádní efekt si vysloužila mnoho pozitivních recenzí od milovníků sativ z celého světa.

Díky vynikající účinnosti, velmi vysokému obsahu THC a špičkovému efektu, nemá Zamaldelica mezi současnými sativami takřka žádnou konkurenci.

Tato středně vysoká sativa produkuje krásně husté palice s příjemně sladkou vůní, která připomíná mrkev, mango, pomeranč a pryskyřici.

Genetické analýzy provedené v laboratořích Phylos ukazují, že má jedinečný a neobvyklý genotyp s vysokou genetickou variabilitou, ačkoliv produkuje fenotypy s velmi podobnými vlastnostmi.

Semínka konopí odrůdy Zamaldelica kvetou 11 až 14 týdnů, a proto se v našem podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

nabídka AceFeminizované1 ks 299 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 859 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1349 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 539 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 949 

Popis

Genetika: Zamal x Malawi/Thai

THC: 17 – 27 %
CBD: 0.4 %
CBG: 2 %

Terpénový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství terpinolenu (23 %) a beta myrcenu (22 %), následované malým množstvím beta-ocimenu, beta pinenu, limonenu a alfa pinenu se stopami linaloolu, delta 3 karenu, alfa terpinenu a gama terpinenu. Sesquiterpenes: hlavně beta-caryophyllene, malé množství alfa-humelenu a stopy nerolidolu 2.

 

 

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí