Semena velice chutného konopí ZkittleZ Glue

ZkittleZ Glue

ZkittleZ Glue je velkolepá konopná odrůda, která se může pochlubit jak extrémně vysokým obsahem THC, tak i vysoce nadprůměrným obsahem CBD.

ZkittleZ Glue vznikla z původní odrůdy Zkittlez, jež byla zkřížena s extrémně silnou Gorilla Glue #4. Originál Zkittlez sice měla velice sladkou a příjemně ovocnou chuť, která připomíná stejnojmenné sladkosti, ale pro zkušené uživatele konopí nebyla dostatečně silná. Proto se ji pěstitelé ze SeedBanky Expert Seeds pokusili zkřížit s legendární Gorilla Glue #4, která by mohla zvýšit její celkový obsah THC a tento pokus dopadl až nečekaně dobře. ZkittleZ Glue totiž nakonec obsahuje 22 až 24 % THC a dokáže opravdu silně nakopnout a zamotat hlavu i zkušenému kuřákovi. Navíc nepřišla o svou úžasnou chuť, která proslavila již originální odrůdu Zkittlez.

ZkittleZ Glue je indika-dominantní konopí, které lze snadno pěstovat uvnitř i venku. V interiéru dorůstá 80 až 100 cm a kvete pouhých 53 – 60 dní, takže na její sklizeň nebudete dlouho čekat. Její výnosy sice nejsou nijak závratné, ale to vám bohatě vynahradí svou skvělou chutí a super silným efektem. Díky němu vám totiž bude stačit jen jednou pořádné potáhnutí z bonga nebo jointu, zatímco z jiného konopí byste museli potahovat několikrát. Pokud tedy vezmete v úvahu tento fakt, zjistíte, že výnos kolem 350 gramů na metr čtvereční vám vydrží mnohem déle než třeba 600 až 800 gramů průměrně silné marihuany.

Co se samotného efektu týče, ZkittleZ Glue vyvolává parádně povznášející a šťastný účinek, který vám vždy utvoří úsměv na tváři. Posléze se ke slovu dostane i příjemně relaxační účinek, který však většinou není tak intenzivní, aby vás přilepil ke gauči (tedy pokud to nepřeženete s dávkováním). Před samotným kouřením se však vždy ujistěte, že máte po ruce nějaké dobré občerstvení 🙂

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 777 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1149 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 2099 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Zkittlez X Gorilla Glue #4 (indica 80 %, sativa 20 %)

Doba květu uvnitř: 53 až 60 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos uvnitř: až 350 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 450 gramů na rostlinu

Obsah THC: 23 %

Obsah CBD: 2 %

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

, ,

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí