Zelená Země – Konopné pamlsky pro psy | příchuť kuřecí 200 g

Zelená Země – Konopné pamlsky pro psy | příchuť kuřecí 200 g

1. Čisté Přírodní Složení – Jistota bez konzervantů a barviv, pouze lokální suroviny a přírodní konopný olej.

2. Podpora Zdraví – Konopný olej příznivě ovlivňuje kvalitu srsti a kůže, zatímco mořská řasa působí jako antioxidant.

3. Šetrné k Zažívání – Ideální pro psy s citlivým zažíváním a alergiky (kromě alergie na kuřecí maso).

4. Zlepšení Ústní Hygieny – Mořská řasa pomáhá odstraňovat zubní kámen a redukuje pach z tlamy.

5. Český Výrobek – Lokálně vyráběné s důrazem na kvalitu a udržitelnost, což přináší hrdost na podporu domácí ekonomiky.

240 

Není skladem

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Vám „Zelená Země – Konopné pamlsky pro psy s kuřecí příchutí“, lahodnou a zdravou pochoutku, která přinese radost nejen Vašemu čtyřnohému příteli, ale i Vám, díky vědomí, že mu dopřáváte to nejlepší z přírody. Vyrobeno s láskou v České republice, tyto pamlsky jsou synonymem čistoty a kvality, které oceňuje každý milovník psů.

Nechte se unést kulinářským mistrovstvím, které zahrnuje pečlivý výběr lokálních surovin a za studena lisovaný konopný olej, zajišťující optimální nutriční hodnoty a neodolatelnou chuť. Díky absenci konzervantů a barviv můžete být jisti, že každé kousnutí je stejně čisté jako příroda sama.

„Zelená Země“ pamlsky jsou navíc šetrné k citlivému zažívání Vašeho psa, a to i pro ty, kteří mají alergické reakce na běžné složky v potravinách pro psy. Konopný olej nejen zklidňuje zažívání, ale také zlepšuje kvalitu srsti a kůže.

Nenechte se zmást. Tyto pamlsky neobsahují žádné psychoaktivní látky jako je CBD, ale jsou bohaté na přírodní ingredience, které jsou prospěšné pro celkovou pohodu a zdraví Vašeho psa. Mořská řasa přináší antioxidační účinky a napomáhá trávení, zatímco zlepšuje pigmentaci srsti a odstraňuje zubní kámen a pach z tlamy.

Podávejte tyto pamlsky jako odměnu a sledujte, jak Váš pes rozkvétá s každým kousnutím. Zelená Zemně je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí svému psu dopřát opravdu jen to nejlepší.

Jsou pamlsky vhodné i pro citlivé zažívání?

Ano, pamlsky jsou vhodné i pro citlivé zažívání. Dokonce i pro alergiky – pokud tedy pejsek není alergický vyloženě na kuřecí maso.

Jaké je složení konopných pamlsků?

Důraz je kladen na přirozený zdroj potravy psů. Dle toho jsme vybírali i lokální suroviny, ze kterých je pamlsek složený.

Analytické složení:

Vlhkost: 8,2 %

Sušina: 91,80 %

Popel 12,20 %

NL 42 %

Vláknina 2,64 %

Tuk 10,20 %

Hmotnost 0,2 kg
Obsah

180 pamlsků

Doporučená denní dávka

Podávejte pouze jako odměnu, rozhodně nenahradí plnohodnotný příjem denního krmení.

Výrobce

Zelená Země

Značka CBD

Zelená Země

Pro koho
Obsah účinných látek

N/A

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!