00 Seeds – Auto White Widow | Samonakvétací semínka konopí

00 Seeds – Auto White Widow | Samonakvétací semínka konopí

00 Auto White Widow (Bílá vdova) je vysoce produktivní legendární odrůda marihuany, která se proslavila svými nádhernými palicemi s obrovským obsahem pryskyřice.

453 609 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

00 Auto White Widow (Bílá vdova) od 00 Seeds  je legendární odrůda marihuany, která se proslavila svými nádhernými palicemi s obrovským obsahem pryskyřice.

To však není ani zdaleka vše. Auto White Widow se také velice snadno pěstuje, hodí se pro pěstování venku i uvnitř a má silně psychedelický účinek. Mnoho kuřáků si ji také oblíbilo pro její ovocně kořeněnou chuť a příjemně omamnou vůni.

00 Auto White Widow je též vysoce produktivní odrůda, která vám v ideálních podmínkách vyprodukuje 450 až 500 gramů velice silné marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Navíc budou připravena ke sklizni již za 70 až 80 dní od vyklíčení semen.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Ospalý, Psychedelický, Vzrušující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/rostlina

Optimální výnos outdoor

60 – 110 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!