Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | 00 Seeds – Northern Lights | Feminizované semínka konopí

00 Seeds - Northern Lights | Feminizované semínka konopí

Northern Lights od SeedBanky 00 Seeds je indika-dominantní konopná rostlina, která už více než 25 let přináší radost kuřákům i pěstitelům.

Tato nesmírně oblíbená indika má již od počátku vegetativní fáze velice silný růstový potenciál. Při pěstování v interiéru dorůstá výšky 80 až 120 cm.

408 548 

  • 3 kusy
  • 5 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Northern Lights od SeedBanky 00 Seeds je indika-dominantní konopná rostlina. Už více než 25 let přináší radost kuřákům i pěstitelům.

Tato nesmírně oblíbená indika má již od počátku vegetativní fáze velice silný růstový potenciál. Při pěstování v interiéru dorůstá výšky 80 až 120 cm. Pokud si ji vysadíte přímo do půdy na vaší zahrádce, kde bude mít dostatek světla i živin, stane se z ní hotové konopné monstrum. Které dosahuje výšku až 300 cm.

Northern Lights se navíc velice snadno pěstuje, má vysokou odolnost proti škůdcům i plísním. Bude se ji dobře dařit ve všech pěstebních systémech. Proto se také často doporučuje začínajícím pěstitelům, kteří se pěstovat konopí teprve učí a nemají dostatek zkušeností.

Northern Lights od 00 Seeds má také krásně husté a velice pryskyřičnaté palice. V interiéru budou připraveny ke sklizni za pouhých 45 až 55 dní od počátku fáze kvetení. Venku pak rostlina dozrává přibližně v polovině září a dokáže snadno vyprodukovat více než 500 gramů špičkové marihuany na jednu rostlinu.

Pokud hledáte konopí s vysokým obsahem THC, které má silně uvolňující a dlouhotrvající účinek, pak rozhodně neváhejte a zakupte si tento osvědčený Northern Lights.

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Ospalý, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

500-600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „00 Seeds – Northern Lights | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *