Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Pyramid seeds - Auto Northern Lights | Samokvetoucí semínka konopí

Auto Northern Light od Pyramid Seeds je konopná rostlina, která se velmi snadno pěstuje. Tato odrůda se raduje z přirozené odolnosti proti nemocem a skutečnosti, že se vždy přizpůsobí okolnímu prostředí bez ohledu na to, kde se pěstuje. Je to rostlina menšího vzrůstu (vetšinou do 100 cm), ale přesto díky své kompaktní struktuře dokáže vyprodukovat i 400 g/m².

241 1031 

  • 1 kus
  • 3 kusy
  • 5 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Tato autoflower semínka marihuany Auto Northern Lights jsou jednou z nejoblíbenějších odrůd na světě. Tento pohádkový kmen má tolik skvělých vlastností, že žádný pěstitel prostě nemůže vybrat špatně, pokud si ho pořídí. 

Španělští chovatelé z Pyramid Seeds si vybrali starší NL fenotyp, který se dnes hledá již jen velmi těžko, a který ho umožní odlišit se od ostatních.

Autoflower semínka marihuany Auto Northern Light od Pyramid Seeds tvoří konopnou rostlinu, která se velmi snadno pěstuje. Tato odrůda se raduje z přirozené odolnosti proti nemocem a skutečnosti, že se vždy přizpůsobí okolnímu prostředí bez ohledu na to, kde se pěstuje.

Je to rostlina menšího vzrůstu (vetšinou do 100 cm), ale přesto díky své kompaktní struktuře dokáže vyprodukovat i 400 g/m².

Pokud jde o její chuť a účinek, Auto Northern Lights vás nikdy nezklame. Její intenzivní, příjemně sladká chuť je jedním z důvodů, proč získala tolik vítězných ocenění jako žádná jiná odrůda marihuany.

prasáckým obsahem THC (16%) navozuje velmi silný efekt, který má perfektně relaxační a uklidňující účinek. Je také vhodná pro terapeutické využití.

Hmotnost 0.01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pyramid seeds – Auto Northern Lights | Samokvetoucí semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *