Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

10 jedinečných odrůd konopí

Přinášíme Vám malou ukázku legendárních odrůd konopí, které by měl každý pěstitel zkusit. V top 10 podle Dinafemu najdete samozřejmě poklady i z let minulých, které ovlivnili celou historií konopné scény.

Koláže

Moby Dick, je model velkého vzrůstu a mimořádně vysokého výnosu, paličky jsou pevné. Jedná se o delikatesu, která se pěstuje v interiéru, ale také se adaptuje na pěstování venku; dokonce i ve vlhkém prostředí díky odolnosti vůči plísním a houbám. Rostlina vytvořená společností Dinafem. Získala spoustu trofejí a ocenění. Například časopis Soft Secrets zvolil Moby Dick  “girl of the year – neboli dívkou roku” v roce 2010.

dinafem-moby-dick    MOBY-DICK

White widow, která je nedílnou součástí katalogu většiny semenných bank, je druhem marihuany s velkým množstvím pryskyřice  a s bohatým množstvím velkých trichomů. Jedná se o ryzí medicínu sladkokyselé chuti, Vůně kouře nás přenáší do starých dobrých holandských coffee shopů. Jedná se o nejpopulárnější, legendární druh marihuany, o kterém slyšeli dokonce i ti, kteří marihuanu nikdy nezkoušeli.

White_widow   white-widow-

Jack Herer je polyhybrid typu sativa, s vysokým účinkem a velmi kořeněnou chutí. Vyplatí se počkat si na dobu květu, která je relativně dlouhá; mezi 70 až 80 dny, už jen proto, že je  velmi produktivní a její účinky jsou silné a velmi příjemné. Patří mezi nejlepší druhy Sensi Seeds.

cannabis-seeds-jack-herer  Jack Herer

Critical +, je jednou z nejoblíbenějších druhů marihuany mezi pěstiteli jak už v interiéru či venku. Z počátku byla považována za módní záležitost, která se časem omrzí, ale postupem času se z ní stala jedna z nejpopulárnějších druhů marihuany mezi všemi typy pěstitelů. Díky základu Skunk je velmi aromatická, má velké množství pryskyřice, velká kompaktní květenství, velmi snadná na údržbu. Kvete rychle a je velmi výnosná. Critical od Dinafemu převažuje ostatní jak svou garantovanou kvalitou, tak i svým enormním výnosem, který ji učinil tak populární.

critical-dinafem   Critical +

Skunk, kdyby nebylo této rostliny, neznali bychom dnes mnoho jiných slavných druhů marihuany ani pěstitelských společností. Jedná se o velmi vděčný a odolný model s vysokým podílem květiny/listy a více než uspokojivým účinkem. Je to jeden ze starých dobrých modelů, který tu byl odjakživa a ještě dlouho bude.

Dutch Passion Skunk #1   LGS sweet skunk

Sensi Star, od Paradise Seeds, je rostlina převážně typu indica, má citrusovou až kovovou vůni a chuť, Její kvality dokazují mnohočetná ocenění z celého světa. Je jednou z nejsilnějších indik, kterou stojí za to vyzkoušet.Pěstuje se především v interiéru. Tvoří kompaktní palice a vyznačuje se legendární produkcí pryskyřice.

sensi star   Sensi Star growmart

Blueberry, královna ovocné chuti připomínající lesní ovoce , která má na konci kvetoucí fáze krásně do modra zbarvené květy.Je odkazem DJ Shorta, kombinací Afgani, Purple Thai a Mexican Oaxaca. Mohli bychom říci, že Blueberry je matkou celé rodiny blue, která je dnes tak hojně rozšířená.

Blueberry-Weed   Blueberry

Chocolope, od DNA Genetics, vyniká speciální čokoládovou chutí, pochází z 80-tých let jako kříženec mezi Chocolate Thai a Cannalope. Převážně sativa. Velmi se na ní pracovalo, aby došlo ke zkrácení doby květu. Roste explozivně a dosahuje vysokých sklizní.

Chocolope-    chocolope

Somango, druh marihuany s chutí jasně připomínající tropické ovoce typu mango. Vytvořena Somou na bázi Super Skunk, Big Skunk Korean a Jack Herer, potěší obvzláště mlsné jazýčky. Její výnos sice není nijak enormní, ale to je vyváženo její extrémní kvalitou. Na konci období květenství má obvykle krásné zabarvení.

Soma_Seeds_-Somango   Somango growmart

Ak-47 , tento seznam by nebyl kompletní bez světoznámého AK-47, modelu, který je nenáročný, velmi produktivní druh marihuany se silným účinkem, z produkce Serious Seeds. Vysoký podíl THC, který může překonat až 20%, z něj činí rostlinu adekvátní pro lékařské účely.

AK-47   AK-47-Seeds-Serious-Seeds-

Zdroj: Dinafem.org

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!