Prodej

Sensi Seeds – Super Skunk Feminized | Feminizované semínka konopí

Super Skunk Feminized má relativně krátkou dobu kvetení, maximálně 50 dní. Ideálně se hodí pro pěstování indoor, kteří si chtějí užít dvě až tři úrody ročně. Když rostlina začne kvést, její květiny se velmi rychle zvětšují, vidíte na nich každodenní pokrok. Květy jsou jasnozelené barvy.

Rostlina produkuje velké výnosy i při malé péči, je tedy vhodná i pro začátečníky. Rostlinám se však dobře daří i ve skleníku. Není nic neobvyklého, že rostliny v takových podmínkách dorostou do velikosti malých stromů.

589 1690 
442 1268 

Legendární seedbanka se SLEVOU 25%!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Super Skunk Feminized patří mezi nejoblíbenější odrůdy od seedbanky Sensi Seeds. Super Skunk byl vyšlechtěn v roce 1990 z původní odrůdy Skunk #1 která byla zkřížena s Afghanem a poté byla Feminizována aby nebylo třeba odstraňovat samce. Je to indika dominantní kmen s 20% složkou sativy.

Semínka konopí Super Skunk Feminized produkují mimořádně rovnoměrnou úrodu. Tato spolehlivost v kombinaci s nižším vzrůstem je užitečná pro ty kteří chtějí k pěstování používat techniky SOG nebo SCROG, nebo ty kteří hledají homogenitu klonované rostliny a jednoduchost pěstování ze semínek.

Super Skunk Feminized má relativně krátkou dobu kvetení, maximálně 50 dní. Ideálně se hodí pro pěstování indoor, kteří si chtějí užít dvě až tři úrody ročně. Když rostlina začne kvést, její květiny se velmi rychle zvětšují, vidíte na nich každodenní pokrok. Květy jsou jasnozelené barvy.

Rostlina produkuje velké výnosy i při malé péči, je tedy vhodná i pro začátečníky. Rostlinám se však dobře daří i ve skleníku. Není nic neobvyklého, že rostliny v takových podmínkách dorostou do velikosti malých stromů.

Super Skunk Feminized se vyznačuje jemnějším, ovocným aroma. Jeho afghánský původ mu přidává kořeněné a zemité tóny, které jsou nejvýraznější během období kvetení.

Účinky Super Skunk Feminized uživatelé popisují jako směs povznášející spokojenosti a relaxace. Euforické pocity, které přináší, jsou výsledkem přidání sativy, zatímco dominantní indika vytváří pocit klidu.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Povznášející, Relaxující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

350 – 400 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Legendární seedbanka se SLEVOU 25%!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!