Ace seeds – Golden Tiger regular | Regulérní semínka konopí

Ace seeds – Golden Tiger regular | Regulérní semínka konopí

Golden Tiger regular (Zlatý Tygr) je extrémně silná odrůda konopí od špičkové SeedBanky Ace Seeds, ve které se spojuje genetika různých, extrémně silných a pryskyřičnatých sativ z Malawi a Thajska. Tento 100% sativa hybrid má také velkou vegetativní sílu a plodí nádherné rostliny s malými listy a hustými palicemi.

699 1349 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Golden Tiger regular (Zlatý Tygr) je extrémně silná odrůda konopí od špičkové SeedBanky Ace Seeds, ve které se spojuje genetika různých, extrémně silných a pryskyřičnatých sativ z Malawi a Thajska.

Tento 100% sativa hybrid má také velkou vegetativní sílu a plodí nádherné rostliny s malými listy a hustými palicemi.

Současná verze Zlatého Tygra má silnější thajské kořeny, díky kterým se snadněji pěstuje a má rafinovanější vůni než jeho předchozí verze.

Golden Tiger regular v nové podobě obsahuje dvě thajské odrůdy (Koh Chang Thai a Hmong Thai) a dvě rodičovské rostliny Malawi: Old Malawi Killer a 3. generaci New Malawi Killer.

Má převážně květinovou a lehce kořeněnou vůni s citronovým pozadím. Obsahuje až 28 % THC a navozuje extrémně silný efek s psychedelickým, povzbuzujícím a velmi dlouho trvajícím účinkem.

Pro začínající kuřáky může být jeho efekt přímo zničující, a proto ho můžeme doporučit pouze těm nejzkušenějším uživatelům.

Semínka konopí odrůdy Golden Tiger regular kvetou 11 až 14 týdnů. Proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

Také produkují vysoké výnosy.

Genetika: Old Malawi killer, Koh Chang Thai, Hmong Thai a New Malawi killer

THC: 20 – 28 %
CBD: 0.5 %
CBG: 0.7 %

Terpenový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: velmi vysoké množství beta myrcenu, následované menším množstvím limonenemu, linaloolemu, ocimenemu, isopulegolemu, alfa a beta pinenemu, kamfenem a terpinolenem. Sesquiterpeny: převážně nerolidol 2, následovaný beta karyofylenem a stopy nerolidolu 1 a humelenu.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povzbuzující, Psychedelický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

250 – 450 g/roslina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!