Ace seeds – Orient Express regular | Regulérní semínka konopí

Ace seeds – Orient Express regular | Regulérní semínka konopí

Orient Express regular je silný sativa-dominantní hybrid od SeedBanky Ace Seeds, který se vyznačuje malým vzrůstemvysokým výtěžkem a skvěle aromatickými palicemi. Je to jedna z nejoblíbenějších rostlin od Ace Seeds, která poskytuje svým pěstitelům nekonečné štěstí již od doby vzniku této skvělé SeedBanky.

599 1085 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Orient Express regular je silný sativa-dominantní hybrid od SeedBanky Ace Seeds, který se vyznačuje malým vzrůstemvysokým výtěžkem a skvěle aromatickými palicemi.

Je to jedna z nejoblíbenějších rostlin od Ace Seeds, která poskytuje svým pěstitelům nekonečné štěstí již od doby vzniku této skvělé SeedBanky.

Vřele ji můžeme doporučit všem milovníkům asijských sativ, zejména těm, co vlastní jen malou zahrádku.

Orient Express regular má výbornou zemitou chuť s květinovými detaily, které dlouho přetrvávají na patře. Její vůně je hluboká a organická, připomínající deštný prales plný života.

Obsahuje až 16 % THC a navozuje čistý a příjemný sativa efekt, který nevyvolává paranoiu ani úzkost. Je to ideální model pro pokec v dobré společnosti.

Orient Express regular je velmi přizpůsobivá rostlina, která se pěstuje po celém Pyrenejském poloostrově, a dokonce i v chladnějších klimatických podmínkách, jako je například jižní Francie nebo východní Evropa.

Tato skvělá semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř a kvetou 8 až 9 týdnů.

Produkují vysoké výtěžky a pokud si je zasadíte venku na vaší zahrádce, budou připravena ke sklizni začátkem října.

Genetika: Vietnam Black sativa x China Yunnan indica

THC: 16 %
CBD: 0.15 %
CBG: 0 %

Terpénový profil obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství beta myrcenu a alfa pinenu, střední obsah beta pinenu, p-cymenu, kamfenu a malé množství isopulegolu, linaloolu a terpinolenu. Sesquiterpenes: hlavně nerolidol s menším množstvím beta caryophyllene a bisabolol a nízkým obsahem alfa humelene a guaiolu.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Kreativní, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

350-400 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!