Advanced seeds – Cherry Pie | Feminizované semena konopí

Advanced seeds – Cherry Pie | Feminizované semena konopí

233 801 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám „Advanced Seeds – Cherry Pie“, feminizované semena konopí, která jsou klenotem pro každého znalce a pěstitele. Tento vysoce produktivní kmen je výsledkem dokonalého spojení dvou legendárních odrůd – Grandaddy Purple a Durban Poison. Výsledkem je hybrid s převahou indiky, který v sobě snoubí to nejlepší z obou světů.

„Cherry Pie“ není jen další průměrný kmen. Jeho silné pupeny, omámené fialovými tóny a hustě pokryté trichomy, jsou vizuálním potěšením a příslibem kvality. A když se k tomu přidá jeho omamné ovocné aroma, máte jistotu, že každý vdech bude nejen potěšením pro smysly, ale i zárukou hlubokého, příjemného opojení.

Proč si vybrat „Advanced Seeds – Cherry Pie“? Protože tento kmen byl pečlivě vyvinut s ohledem na maximální výkon a optimální uživatelskou zkušenost. Ať už jste zkušený pěstitel hledající novou výzvu, nebo nováček v oblasti pěstování, „Cherry Pie“ vám poskytne robustní rostliny, které jsou odolné vůči běžným škůdcům a nemocem.

Investice do „Advanced Seeds – Cherry Pie“ není jen nákupem semen; je to vstupenka do světa prvotřídního pěstování s výsledky, které přesahují očekávání. Díky tomuto produktu získáte nejen uspokojení z pěstování, ale i jistotu, že vaše smysly budou odměněny každým použitím.

Vlastnosti Cherry Pie:

THC: 22 %
Výnos: 500 – 600 g
Vnitřní výška: 80 – 100 cm
Vnější výška: 2,0 – 2,5 m
Doba kvetení: 55 – 65 dní
Sklizeň: 20. – 30. září

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!