Advanced seeds – Zkittlez | Feminizované semena konopí

Přemýšlíte, zda jsou Advanced seeds – Zkittlez to pravé pro vás? Přečtěte si následujících pět bodů a přesvědčte se:

1. Neuvěřitelná ovocná chuť: Tropické tóny ovoce ve vaší ústní dutině při každém potahu, připomínající sladkou chuť oblíbeného cukroví Zkittlez.

2. Vysoký obsah THC: Pro ty, kteří hledají silný účinek, nabízí naše semena Zkittlez mimořádně vysoké hladiny THC pro intenzivní cerebrální a tělesné zážitky.

3. Estetická krása: Světle zelené odstíny a husté pryskyřičné pupeny jsou nejen radostí pro oko, ale slibují i bohatou sklizeň.

4. Dvojitý účinek: Ideální kombinace cerebrálního soustředění a štěstí s relaxačním tělesným efektem, která je perfektní pro večerní užívání a meditaci.

5. Feminizované semena: S našimi 100% feminizovanými semeny se vyhnete riziku pěstování samčích rostlin a zajistíte si maximální možnou úrodu.

Nenechte si ujít šanci zlepšit svůj pěstební arzenál s Advanced seeds – Zkittlez. Tato exkluzivní odrůda je připravena obohatit vaše zkušenosti s pěstováním a konzumací konopí o nový rozměr chuti a efektivity. Objednejte si ještě dnes a prozkoumejte hloubky této fascinující odrůdy!

233 801 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Představujeme vám Advanced seeds – Zkittlez, výjimečné feminizované semena konopí, která jsou synonymem pro dokonalý relaxační zážitek. Naše Zkittlez semena nabízejí to nejlepší z obou světů: hlubokou ovocnou chuť a silný terapeutický efekt, který potěší jak tělo, tak mysl.

Jste připraveni na pěstování, které překoná všechna očekávání? Advanced seeds – Zkittlez jsou pečlivě vyvinuta, aby vám poskytla robustní rostliny, jež se pyšní nejen svými hustými a pryskyřicí pokrytými pupeny, ale také svěžími zelenými odstíny, které vám budou dělat radost pokaždé, když se na vaše rostliny podíváte.

S touto feminizovanou odrůdou konopí si můžete být jisti, že každé semeno vyklíčí v silnou rostlinu s vysokým potenciálem produkce THC, což znamená, že výsledný produkt bude mít intenzivní účinky, které hledáte. Ať už hledáte způsob, jak se uvolnit po dlouhém dni, nebo prostě chcete rozjasnit svou náladu, Zkittlez vám to umožní.

Vlastnosti Advanced seeds – Zkittlez:

THC: 23 %
Výnos: 550 – 600 g
Vnitřní výška: 90 – 110 cm
Vnější výška: 1,8 – 2,5 m
Cyklus kvetení: 55 – 60 dní
Sklizeň: 20. – 30. září

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Soustředěný, Stimulační, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

750 – 900 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!