Sensi Seeds – Afghani #1 Feminized | Feminizované semínka konopí

Afghani #1 Feminized se vyznačuje rychlým kvetením a prvotřídními organoleptickými a psychoaktivními vlastnostmi. Afghani #1 Feminized je 95% landrace indika z Afghánistánu, která se velmi snadno pěstuje, a proto je vhodná i pro začínající pěstitele. Kromě velmi rychlého růstu se ještě vyznačuje silnou a kompaktní strukturou, středně vysokým vzrůstem a pevnými větvemi.

594 1657 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Sensi Seeds vám s potěšením prezentuje tuto feminizovanou verzi legendární regulérní odrůdy Afghani #1. Vyznačuje se rychlým kvetením a prvotřídními organoleptickými a psychoaktivními vlastnostmi.

Afghani #1 Feminized je 95% landrace indika z Afghánistánu, která se velmi snadno pěstuje, a proto je vhodná i pro začínající pěstitele.

Kromě velmi rychlého růstu se ještě vyznačuje silnou a kompaktní strukturou, středně vysokým vzrůstem a pevnými větvemi.

Navozuje velmi příjemný a intenzivní efekt s převážně fyzickým a uvolňujícím účinkem.

Produkuje krásně kompaktní a velmi pryskyřičnaté palice, které vydávají sladce zemitou vůni, obohacenou o tóny kadidla a koření.

Semínka konopí Afghani #1 Feminized můžete snadno pěstovat venku i uvnitř, kvetou pouhých 50 až 60 dní a produkují středně vysoké výnosy.

Genetika: Afghani landrace hybrid

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!