Sensi seeds – Early Skunk Auto | Autoflower semínka konopí

Prodej

Sensi seeds – Early Skunk Auto | Autoflower semínka konopí

Early Skunk Auto je samonakvétací verze klasického Early Skunku od výtečné SeedBanky Sensi Seeds. Je to skvělá rostlina s vysokou odolností vůči chorobám i škůdcům, které se dobře daří i v nepříznivých podmínkách. Dalo by se o ní říci, že vyroste v podstatě kdekoliv, což způsobilo menší revoluci mezi outdoorovými pěstiteli.

428 1291 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Autoflower semínka konopí Early Skunk Auto tvoří samonakvétací verzi klasického Early Skunku od výtečné SeedBanky Sensi Seeds.

Je to skvělá rostlina s vysokou odolností vůči chorobám i škůdcům, které se dobře daří i v nepříznivých podmínkách. Dalo by se o ní říci, že vyroste v podstatě kdekoliv, což způsobilo menší revoluci mezi outdoorovými pěstiteli.

Early Skunk Auto je dokonalá rostlina pro pěstování venku. Nejenže kvete velmi rychle, ale také produkuje překrásné palice se skutečně působivým a vysokým obsahem pryskyřice.

Má kompaktní a sloupcovitou strukturu, takže většina jejích hustých a lepkavých palic se pevně shlukuje kolem hlavního stonku.

Při kouření vám na patře zanechá lehce štiplavou příchuť s pižmovými poznámkami na sladce kořeněném pozadí.

Early Skunk Auto má dobře vyvážený efekt s povznášejícím účinkem. Efekt je silný, rychle nastupuje a vydrží po opravdu dlouhou dobu.

Autoflower semínka konopí Early Skunk Auto můžete snadno pěstovat venku i uvnitř a kvetou pouhých 40 – 50 dní.

Genetika: Early Skunk x Ruderalis

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!