Sensi Seeds – Banana Kush Cake Auto | Autoflower semínka konopí

Prodej

Sensi Seeds – Banana Kush Cake Auto | Autoflower semínka konopí

1. Autoflowering genetika: Tato odrůda je ideální pro ty, kteří chtějí úspěch bez složitého nastavování světelného cyklu nebo selekce pohlaví rostlin. Jednoduchost pěstování je zde zaručena.

2. Rychlý květ: S průměrnou dobou kvetení 7 až 9 týdnů můžete očekávat rychlé výsledky, aniž byste obětovali kvalitu nebo výnos.

3. Vhodné pro omezené prostory: Díky kompaktní velikosti jsou rostliny ideální pro pěstování v menších prostorách nebo pro diskrétní zahradníky.

4. Impozantní výnosy: Pro autoflowering odrůdu poskytuje Banana Kush Cake Auto nečekaně bohaté sklizně s hustými, pryskyřicí pokrytými poupátky.

5. Relaxační účinky: Silný a uklidňující efekt je ideální pro večerní relaxaci a odpočinek po náročném dni, s příjemným nádechem energizujícího sativového bzučení.

499 1516 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Banana Kush Cake Automatic je ze 75 % indica a z 25 % sativa. Kmen má působivou genetiku: Kush Auto má dvě složky: Wedding Cheesecake, Banana Kush a Hindu Kush Auto. Jedná se o jednu z nejnovějších odrůd společnosti Sensi Seeds, která byla vyvinuta v rámci projektu 2021 Research. Tento automatický kmen má průměrnou dobu kvetení a dosahuje střední výšky. Své jméno dostala pro své charakteristické skunky banánové aroma. Uživatelé mohou u Banana Kush Cake Auto očekávat nárazové výnosy a silné, relaxační a mozkové opojení.

Konopná semínka Banana Kush Cake Automatic obsahují 75 % indiky a 25 % sativy. Tento nový kmen byl vytvořen společností Sensi Seeds v rámci projektu Research 2021 a kombinuje dva velmi oblíbené kmeny Wedding Cheesecake a Banana Kush Auto s Hindu Kush Auto. Vznikl tak kmen, který má několik fenotypů – což jistě ocení pěstitelé, kteří mají rádi variabilitu.

Jedná se o automatickou verzi kmene. To znamená, že by s ní měli mít úspěch i nezkušení pěstitelé, protože není třeba počítat světelnou expozici ani odstraňovat samčí rostliny. Pěstitelé mohou v průměru očekávat, že doba kvetení bude trvat sedm až devět týdnů, ale může se lišit v závislosti na přesném fenotypu rostlin.

Rostliny jsou obvykle kompaktní velikosti, což je užitečné pro ty, kteří mají omezený prostor, nebo pro ty, kteří chtějí pěstovat, aniž by přitahovali pozornost. Jejich vzhled může být proměnlivý, ale obecně platí, že mají pevný centrální stonek s těsně od sebe vzdálenými uzlinami a kuželovitý tvar, který je u báze širší než nahoře.

Jediné, co se obvykle neliší, je velikost výnosu. Na to, že se jedná o samonakvétací odrůdu, je Banana Kush Cake schopna poskytovat působivé sklizně; to pěstitelé obzvláště oceňují. Poupata jsou hustá, kuželovitá a těsně u sebe. Některé „utíkají“ k hornímu stonku a větvím a shluky zůstávají husté, nikoliv otevřené. Jsou také obaleny množstvím jiskřivé, lepkavé pryskyřice a pestíky se někdy zbarvují do růžova a oranžova.

Stejně jako všechny robustní automatické odrůdy roste Banana Kush Cake dobře v chladnějším podnebí. Lze ji také pěstovat uvnitř pod umělým osvětlením.

Banana Kush Cake Automatic je odrůda s dominancí indiky. To se projevuje jak ve velikosti a vzhledu rostlin, tak ve výsledném high. Uživatelé si všimnou uklidňujícího, snového účinku kmene v kombinaci s pouhým nádechem energizujícího „bzučení“, které je způsobeno genetikou sativy. Poznámka – ačkoli se jedná o automatickou variantu, high je stále silný. Začínající uživatelé by k ní proto měli přistupovat s určitou opatrností.

Vůně rostlin je jemná a skunky s tóny sladkých citrusů a banánu – ve skutečnosti je to právě tato vůně, která dala kmeni jeho jméno. S růstem rostlin aroma sílí, ale nikdy se nestane přehnaným. To může být výhodou při jejich diskrétním pěstování, zejména pro pěstitele, kteří mají pouze základní ventilační systém.

Chuť je v podstatě stejná jako vůně. Převládá chuť hašiše, citrusů a banánů v kombinaci s hnědým cukrem a nádechem koření.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Kreativní, Povznášející

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

80 – 130 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!