Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | Barney Farm´s – WHITE WIDOW XXL AUTO | Samonakvétací semínka konopí
Sleva!

Barney Farm´s - WHITE WIDOW XXL AUTO | Samonakvétací semínka konopí

WHITE WIDOW XXL AUTO je extrémně všestranná rostlina, ideální pro všechny podmínky a pěstitelské techniky, je odolná vůči plísním, odolná vůči štěnicím a dobře si poradí i v chladnějších klimatických podmínkách, takže je velmi přímočará pro všechny úrovně zkušeností.

Tato amsterdamská klasika přichází s exotickým terpenovým profilem plným štiplavých sladkých citrusových vůní a zemitých chutí borovicového dřeva a koření.

726 2178 
581 1742 

SLEVA 20% !
  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Skutečná amsterdamská klasika z Barney’s Farm, White Widow xxl je nyní k dispozici v samonakvétací odrůdě.

Evoluce tohoto legendárního kmene pokračuje! WHITE WIDOW XXL AUTO je přepychovým křížencem 70% Indica dominantním brazilské Sativa X superpryskyřičné jihoindické Indiky, odborně fúzované s Barneys Farm Super Auto #1.

WHITE WIDOW XXL AUTO je extrémně všestranná rostlina! Ideální pro všechny podmínky a pěstitelské techniky, je odolná vůči plísním, odolná vůči štěnicím a dobře si poradí i v chladnějších klimatických podmínkách. Takže je velmi přímočará pro všechny úrovně zkušeností.

WHITE WIDOW XXL AUTO je klasický tvar Indica, extra kompaktní ve srovnání s feminizovanou verzí, ale stále energicky rychle rostoucí! V době květu se stává keřovitým a širokým. Roste do výšky 80-90 cm uvnitř, 100-120 venku a dosahuje zralosti v rychlých 70-75 dnech od semene.

S počátkem kvetení velkých Sativa podobných, těžkých a super lepkavých pevných pupenů. Vyrašila z jeho větví, mimořádná produkce pryskyřice vytvořila tlustou pokrývku lesklých trichomů pokrývajících jeho koly, téměř bílého vzhledu pokrývají dlouhý jasně oranžový pestík a malý tmavý zelené cukrové listy.

Tato amsterdamská klasika přichází s exotickým terpenovým profilem plným štiplavých sladkých citrusových vůní a zemitých chutí borovicového dřeva a koření.

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Hladný, Ospalý, Stimulační, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 – 1200 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Barney Farm´s – WHITE WIDOW XXL AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!