Barney’s Farm – BLUEBERRY CHEESE AUTO™ | Samonakvétací semínka konopí

Barney’s Farm – BLUEBERRY CHEESE AUTO™ | Samonakvétací semínka konopí

Blueberry Cheese Auto™ je samonakvétací varianta odrůdy Blueberry Cheese™. Roste s velmi malým úsilím a bude vzkvétat ve většině podmínek; vegetace automaticky přechází do květu v pátém týdnu. Vůně a syrově zemité chutě originálního Blueberry Cheese™ dominují této samonakvétací rostlině, kvůli které se budete vždy vracet pro další.

705 1892 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Blueberry Cheese Auto™ je samonakvétací varianta odrůdy Blueberry Cheese™. Původně pojmenovaný Blue Cheese, tento kmen se snadno pěstuje a jeho vysoká produktivita z něj činí jednu z nejlepších samonakvétacích odrůd na trhu. Tento přelomový kmen je konečným produktem Blueberry Cheese™ kříženého s unikátním šlachtitelským kmenem Ruderalis. Samonakvétací semínka konopí od Barney’s Farm.

Blueberry Cheese Auto™ roste s velmi malým úsilím a bude vzkvétat ve většině podmínek; vegetace automaticky přechází do květu v pátém týdnu. Vůně a syrově zemité chutě originálního Blueberry Cheese™ dominují této samonakvétací rostlině, kvůli které se budete vždy vracet pro další.

Blueberry Cheese Auto™j e super silná indika která vás doslova připoutá ke gauči a nedovolí vám pohnout se! Pokud potřebujete maximální relax tak toto je opravdu konopí pro vás!

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Účinek

Ospalý, Povznášející, Relaxující, Uvolněný

Genetika

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

550 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!