Royal Queen Seeds – ROYAL CHEESE FAST VERSION | Feminizovaná semínka konopí

Royal Queen Seeds – ROYAL CHEESE FAST VERSION | Feminizovaná semínka konopí

Tato semínka konopí prémiové kvality můžete snadno pěstovat venku i uvnitř, kvetou pouhých 6 – 8 týdnů a dokáží vyprodukovat 450 až 500 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru) nebo 550 – 600 gramů na jednu rostlinu (venku).

422 1124 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Royal Cheese Fast Version od RQS je rychle kvetoucí verze slavné konopné odrůdy Royal Cheese. Byla vyvinuta ve Velké Británii z původního Skunku a díky své skvělé chuti se rychle rozšířila po celém světě.

Kouř z tohoto modelu je prostě fantastický. Má takovou silně štiplavou vůni, která se prolíná s parádní chutí a navozuje opravdu velmi silný efekt, který vás po každém potáhnutí přímo knockoutuje. Royal Cheese Fast Version navíc kvete mnohem rychleji než dříve!

Tato semínka konopí prémiové kvality můžete snadno pěstovat venku i uvnitř. Kvetou pouhých 6 – 8 týdnů a dokáží vyprodukovat 450 až 500 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru) nebo 550 – 600 gramů na jednu rostlinu (venku). Odrůda Royal Cheese fast flowering vyroste v indooru asi do výšky 1,5 metru, nicméně v outdooru může vyrůst až do výšky 2,5 metru. Největší problém při pěstování odrůdy Royal Cheese fast flowering je její vůně. Tato odrůda má tak silný zápach, že při pěstování v indooru je nezbytné mít uhlíkový filtr!

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

550 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!