Sensi Seeds – Big Bud Feminized | Feminizované semena konopí

Prodej

Sensi Seeds – Big Bud Feminized | Feminizované semena konopí

Semínka Big Bud jsou celosvětově známé díky svému jedinečnému výnosu. Pochází z USA, kde se dal sehnat jen ve formě klonů, až když se dostal do Evropy, tak byli k dostání i feminizované semínka Bigbud. Rostlina oplývá velkým výnosem a mohutnými palicemi. Roste velmi rychle a do velkých výšek, takže doporučujeme hlídat, ať tě nepřekvapí přerostlý „Strom“.

Chuť je velmi sladká a nezapomenutelná.

Big Bud patří k velmi oblíbeným odrůdám, s mnoha mezinárodními oceněními.

624 1912 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Semena konopí Big Bud Feminized od Sensi Seeds tvoří odrodu konopí, která je známá svými působivě vysokými výnosy. A která je velmi snadno identifikovatelná díky svým obrovským květům pokrytým lepkavou pryskyřicí.

BB je často oceňován odborníky v celém světě. Velice snadno se pěstuje a je známý svojí přirozenou odolností vůči škůdcům a plísním.

Big Bud je hybrid jehož genetiku tvoří z 85% indika. Ta se projevuje také ve tvaru a výnosu samotné rostliny. Sensi Seeds ji vyšlechtil z původní verze Big Bud přidáním genetik Skunk 1 a Northern Lights.

Je to feminizovaná odorda to znamená že semena produkují pouze samičí rostliny, což se výborně hodí pro začátečníky.

Big Bud Feminized v interiéru nevyroste příliš vysoko 50 – 100 cm. Venku je to už jiná věc tam dokáže vyrůst do impozantních výšek 200 – 225 cm. Při pěstování indoor se jeho výnos pohabuje na úrovni 500 – 600 g/m2. Venku se zvětší až na 800 – 1200 g/ rostlina.

Big Bud Feminized je z 85% indika. To znamená, že přináší silný sedativní a upojokující efekt. některí uživatelé však tvrdí, že jim přinesl smích a euforii, což může způsobovat 15% složka sativy.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Hladný, Relaxující, Uklidňující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

800 – 1200 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!