FastBuds – CALIFORNIA SNOW AUTO | Samonakvétací semínka konopí

FastBuds – CALIFORNIA SNOW AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Odrůda California Snow si své jméno vysloužila díky obrovské produkci bělavé pryskyřice, díky které její palice vypadají, jako by byly posypány sněhovými vločkami. California Snow je sladká jako dort s citrusovou příchutí a lehce nahořklou pachutí.

281 10150 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

California Snow auto FastBuds je samonakvétací, sativa dominantní, semínka marihuany vznikla křížením „Old school“ odrůdy Hot California.

Odrůda si své jméno vysloužila díky obrovské produkci bělavé pryskyřice, díky které její palice vypadají, jako by byly posypány sněhovými vločkami.

California je sladká jako dort s citrusovou příchutí a lehce nahořklou pachutí.

Její efekt je silný a projevuje se téměř okamžitě po konzumaci. Tyto účinky však trvají pouze půl hodiny. Je to jako lyžování na krátké trati, ale z prudkého kopce a plné rychlosti.

Obsahuje velmi komfortních 19% THC a 1% CBD. Jde též o vynikající moderní léčivé konopí, které skvěle zmírňuje stres a úzkost.

California Snow auto FastBuds se velmi dobře pěstuje. Byla speciálně vyšlechtěna pro pěstitele, kteří žijí v chladnějších oblastechVelmi rychle roste (55 dní od vyklíčení) a produkuje průměrně 250 gramů velmi kvalitního konopí na rostlinu.

Hodí se pro pěstování indoor i outdoor, přičemž její výška se vetšinou pohybuje kolem 80 cm a jen zřídkakdy přesáhne 130 cm.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

,

Účinek

Šťastný, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 250 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!