Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | FastBuds – GELATO AUTO | Samonakvétací semínka konopí

FastBuds – GELATO AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Gelato auto Fastbuds – s velikou radostí vám můžeme oznámit, že nejžádanější semínka konopí SeedBanky Fast Buds jsou konečně tady! Odrůda Gelato se původně zrodila v Cali a rychle se stal základem kvality a chuti po celém světě.

406 14150 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Gelato auto FastBuds – s velikou radostí vám můžeme oznámit, že nejžádanější semínka konopí SeedBanky Fast Buds jsou konečně tady! Představujeme vám Gelato Auto – dekadentní dezertní kanabis, který potěší každého kuřáka.

Odrůda Gelato se původně zrodila v Cali a rychle se stal základem kvality a chuti po celém světě. Pěstitelé z Fast Buds ji ochutnali již před lety, a protože z ní byli doslova uchváceni, okamžitě se rozhodli pustit do práce, aby mohli přidat tento fantastický model do svého katalogu. Po letech namáhavé práce vám nyní konečně představují svoji samonakvétací verzi Gelata. Pyší se směsí hned několika složitých chuťových profilů.

Je výborně vyvážený hybrid s extrémně vysokým obsahem THC (až 26 %) a složitou chutí, díky čemuž se stává ideální volbou pro všechny milovníky konopí.

Nejsilnejší samonakvétací semena konopí Gelato – toto dezertní konopí nikdy nezklame a zanechává nezapomenutelný první dojem. S každým nádechem jejího svůdného kouře pocítíte v ústech sladkou chuť sušenek, citrusů a zemité kávy.

Produkuje husté a krásně vonící palice, ze kterých přímo prýští konopná pryskyřice. Její květy jsou pokryté jasně oranžovými chloupky, jenž dodávají této výjimečné rostlině její podpisový vzhled.

Gelato Auto FastBuds vyvolává díky vysokému obsahu THC velice silný efekt s dobře vyváženým účinkem, který dokáže oslovit i zkušené kuřáky. Nováčci však pravděpodobně skončí v několikahodinovém objetí gauče. Pokud si tento model přinesete na večírek, buďte si jistí, že se rychle stanete středem pozornosti, protože ho budou chtít ochutnat skutečně všichni !

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Kreativní, Šťastný, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 200 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FastBuds – GELATO AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!