Delicious seeds – Marmalate Regular | Regulérní semena konopí

1. Neobyčejná Snadnost Pěstování: Ideální pro začátečníky i zkušené pěstitele, Marmalate Regular je odrůda, která je synonymem pro úspěch a minimální úsilí.

2. Nádherný Vzhled: S pupeny zdobenými modrými odstíny a hustými trichomy, tato rostlina přináší vizuální potěšení do každé zahrady.

3. Exkluzivní Chuťový Profil: Kombinace karamelu, hroznů, vanilky a želatinové sladkosti vytváří nezapomenutelný chuťový zážitek.

4. Vyvážené Efekty: Ideální pro dny, kdy potřebujete být aktivní a přesto si užít uvolnění – Marmalate Regular nabízí to nejlepší z obou světů.

5. Přední Genetika s Oceneními: Vyzkoušejte odrůdu, která se pyšní prestižními oceněními a je uznávaná na mezinárodní scéně pro její výjimečné vlastnosti. Udělejte si radost a přidejte do vaší sbírky Marmalate Regular – vaše cesta k pěstování nikdy nebyla sladší!

873 1746 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Vstupte do světa pohody a harmonie s Marmalate Regular od Delicious Seeds, mistrovským klenotem, který rozsvítí vaši sbírku semínek konopí. Tato unikátní odrůda vás okouzlí svou snadností pěstování a vizuální krásou, která se stává středem pozornosti každé zahrady.

Zažijte Pěstování bez Starostí Marmalate Regular je jako váš osobní zahradník – robustní, odolná a přátelská k nováčkům i zkušeným pěstitelům. Tato odrůda se nebojí nejistoty, ať už jde o proměnlivé podmínky nebo vaše experimenty se stříháním. Její genetická vyrovnanost znamená, že i bez velké péče dosáhne úchvatných výsledků.

Obdivuhodná Krása, Která Se Neopakuje S Marmalate Regular získáte rostlinu, která se může pochlubit vizuálním půvabem stejně jako svou genetickou výjimečností. Pupeny s modrým lemováním a taneční trichomy přitahují zrak a slibují zážitek, který překračuje běžnou estetiku.

Chuť, Která Rozmazluje Vaše Smysly Připravte se na chuťový zážitek, kde se snoubí karamel s ovocnými tóny, dotekem vanilky a špetkou želatinové sladkosti. Každý vdech je pozvánkou do světa, kde převládá sladkost a vyváženost.

Efekty, Které Vás Nezklamou Prožijte harmonické spojení mozkové stimulace a tělesného uvolnění. Marmalate Regular vám nabídne méně intenzivní indický pocit, ale zároveň přinese svěžest a energii sativy, která je perfektní pro okamžiky, kdy potřebujete zůstat aktivní a soustředěný.

Ocenění, Která Mluví za Vše Není to jen prázdná slova – více než 15 šálků získaných v průběhu 12 let je důkazem, že Marmalate Regular je odrůda, která si zaslouží vaši pozornost a místo ve vaší sbírce.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povzbuzující, Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 – 1200 g/rostlina

Seed banka

Ocenění:

1º PREMIO OUTDOOR COPA ASOCIACIÓN MF 2013

2º INDOOR – COPA TXAPELKETA 2013

3º PREMIO THC VALENCIA EN EXTRACCIÓN DE BHO 2014

1ER PREMIO EXTERIOR COPA SAN CANUTO 2014 (FUERTEVENTURA)

3º PREMIO COPA PRO 2014 ( ASOCIACIÓN NATURA VERDE – CANNARIAS )

1 º PREMIO BHO KALAMU EGUNA 2015

1 º PREMIO INTERIOR KALAMU EGUNA 2015

3º PREMIO MIRANDA DEL EBRO -BHO (HEMPTOOLS)

1º PREMIO BHO – SECRET CUP – CANARIAS 2015

1º PREMIO INDICA – EXPOWEED 2015 – CHILE

3º BHO – CASTELLÓ CANNABIS CUP – 2016

2º BHO – ASSONABIS CUP 2016

2º BHO – FRESH CUP ZARAGOZA 2016 (ASOC. GREENSKULL)

3º PRIZE HASH – COPA CABA – ARGENTINA 2017

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!