Delicious seeds – Unknown Kush Regular | Regulérni semena konopí

5 benefitů Unknown Kush Regular:

1. Pravý Kush Genetický Předek: Vybrané ze špičkové americké genetiky Bubba Kush, nabízíme vám nezředěnou esenci Kush chuti a vůně.

2. Estetická Krása a Síla: Obdivujte úchvatný plášť trichomů, který zaručuje nejen vizuální potěšení, ale i silný a intenzivní zážitek.

3. Unikátní Chuťový Profil: Potěšte své chuťové buňky nevšední kombinací haze, kovových nuancí a osvěžujícího citrusu.

4. Flexibilní Pěstitelské Možnosti: S možností výběru mezi samčími a samičími rostlinami můžete plně ovládat svou pěstitelskou zkušenost a získat přesně to, co potřebujete pro vaše pěstitelské projekty.

5. Duchovní Dimenze: Tento kmen nabízí nejen fyzickou krásu a chuťovou výjimečnost, ale také hluboký duchovní rozměr, který může přinést harmonii a mír do vašeho života.

873 1747 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Vám klenot mezi semeny konopí – Delicious Seeds‘ Unknown Kush Regular, hvězdu naší kolekce pro každého pěstitele, který hledá ten pravý kush zážitek. Zrozena z lásky k tradici a inovaci, tato odrůda je důkazem našeho závazku poskytovat Vám nejen semena, ale také klíč k neopakovatelné pěstitelské avantýře.

Unknown Kush Regular není jen další kmen. Je to dědictví – výsledek pečlivého výběru a křížení, abychom Vám přinesli to nejlepší z obou světů. S přímou linií k legendárnímu Bubba Kush, se můžete těšit na autentický Kush zážitek, který je obohacený o nečekané náznaky haze a kovové, zápalné podtóny, které se sladce prolínají s lehkými citrusovými tóny.

Připravte se na vizuální svátek – každá rostlina je majestátně pokryta trichomy, které září jako drobné krystaly a přidávají k rostlině nejen estetickou krásu, ale i svědčí o její síle. Unknown Kush Regular je více než jen rostlina, je to umělecké dílo přírody.

Ať už jste zkušený pěstitel nebo začátečník, tato odrůda je navržena tak, aby uspokojila vaše touhy po kvalitním kushu, a zároveň Vám poskytla flexibilitu v rozhodování mezi samčími a samičími jedinci. Nyní máte možnost tvořit a experimentovat s vlastními kříženci a otevírat nové horizonty v pěstování konopí.

Když někdo vstoupí do místnosti, kde se právě pěstuje nebo konzumuje Unknown Kush Regular, okamžitě ucítí tu nezaměnitelnou vůni, která vyvolává jedinou reakci: „hummmm unknown…“ A právě v této tajemnosti spočívá jeho kouzlo.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Komunikativní, Povzbuzující, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 – 1000 g/roslina

Seed banka

Ocenění:

2ND OUTDOOR – COPA CASTILLO – FUERTEVENTURA 2016 – ASOCIACIÓN WEED FAMILY

3RD INDOOR – COPA ACMEFUER – FUERTEVENTURA 2017

3º EXTRACCIONES CATEGORIA PROFESIONAL – II CANNABIS CUP CASTELLÓN 2017 (TERRA GROW)

1ST BHO (FENO 3) – IV MALLORCANNABIS CUP 2017 (FRAN TERRA GROWSHOP)

2ND BHO (FENO 2) – IV MALLORCANNABIS CUP 2017 (RUBEN TERRA GROWSHOP)

1º PREMIO EXTERIOR – COPA CANNAMEX – MÉRIDA 2017 (HOUSEPLANT DON BENITO)

1º PREMIO EXTRACCIÓN BHO PROFESIONAL – WEEDKEND – ASTURIAS 2017

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!