Sensi Seeds – Early Skunk Feminized | Feminizované semena konopí

Prodej

Sensi Seeds – Early Skunk Feminized | Feminizované semena konopí

Early Skunk Feminized patří k nejlepší odrůdě v nabídce Sensi Seeds určené na Outdoor. Vysoce úrodná rostlina, velmi odolná proti přírodním vlivům.

U feminizovaných semínek Early Skunku se ti nestane že by ti nepříznivé počasí zničilo sklizeň, jelikož tato odrůda rychle dokvete, a můžeš očekávat rychlou sklizeň. Je odolná proti plísním a chorobám. Stav je velmi sedativní.

407 1223 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Semena konpí Early Skunk Feminized tvoří nejlepší strain od Sensi Seeds vhodný k pěstování outdoor. Přináší užasné výnosy prakticky v jakémkoli podnebí. Je také vhodný i pro úplné začátečníky.

Early Skunk Feminized je hybrid, který tvoří ze 65% genetika indiky az 35% genetika sativy. Je to extrémně spolehlivá rostlina, která přináší úžasnou úrodu. Pri pěstování jí neublíží žádná z pokročilých pěstitelských technik (SOG, SCROG)… Díky krátké době kvetení je velmi odolná i vůči plísním.

Early Skunk Feminized kvete jen 55 – 65 dní, během kterých vytváří nádherné pryskyřicí obalené květiny. vyrůstá ve výšce 150 – 250 cm. A její výnos při pěstování outdoor se pohybuje na úrovni 1kg/rostlina.

Early Skunk Feminized přináší relaxační a uklidňující efekt, který si oblíbili mnohí uživatelé.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Relaxující, Uklidňující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!