Pyramid seeds – Fresh Candy | Feminizované semínka konopí

Prodej

Pyramid seeds – Fresh Candy | Feminizované semínka konopí

Fresh Candy je vysoce výnosná odrůda, která je absolutně přátelská ke všem začátečníkům. Umí se velmi dobře přizpůsobit téměř každému prostředí, až by se o ní mohlo říct, že roste skoro jako plevel. Nepotřebuje ani příliš mnoho živin. Tato indica dominantní rostlina má kompaktní a silnou strukturu a poskytne vám výborné výtěžky velmi silné marihuany, hemžící se trichomy.

127 327 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Feminizovaná semínka konopí Fresh Candy vzniklo po dlouholeté práci na odrůdě Sweet Tooth. Pyramid Seeds nyní představuje tuto robustní, dobře se větvící indica dominantní odrůdu Fresh Candy, která se začala prodávat v roce 2013.

Feminizovaná semínka konopí Fresh Candy tvoří vysoce výnosou odrůdu, která je absolutně přátelská ke všem začátečníkům. Umí se velmi dobře přizpůsobit téměř každému prostředí, až by se o ní mohlo říct, že roste skoro jako plevel. Nepotřebuje ani příliš mnoho živin.

Tato indica dominantní rostlina má kompaktní a silnou strukturu a poskytne vám výborné výtěžky velmi silné marihuany, hemžící se trichomy.

Konopí má velmi intenzivní, sladce karamelovou chuť, jako čerstvé cukroví. Jeho silný a dlouhotrvající efekt navozuje příjemně relaxační účinek, který se hodí také pro léčbu úzkosti, nespavosti, bolesti a svalových křečí.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!