Growers Choice – San Fernando Valley x Purps | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

Growers Choice – San Fernando Valley x Purps | Feminizovaná semínka konopí

– Exkluzivní kombinace dvou legendárních kmenů v jednom, přinášející nepřekonatelnou chuťovou harmonii.

– Pestrobarevná show při pěstování – užívejte si estetickou krásu fialových, růžových a bílých odstínů.

– Vysoký podíl sativy pro energetizující efekt s relaxačními vlastnostmi indického efektu.

– Feminizovaná semínka zaručují efektivní pěstování bez mužských rostlin, což vede k vyšší úrodě.

– Jedinečná příležitost stát se součástí exkluzivního kruhu pěstitelů, kteří mají přístup k tomuto vzácnému a vyhledávanému kmenu.

470 734 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Growers Choice – San Fernando Valley x Purps, feminizovaná semínka konopí, která jsou více než jen semínka – jsou to vstupenky do světa nezapomenutelných chutí a barev. S touto unikátní odrůdou získáte nejen semena, ale i část legendy, díky spojení dvou ikonických kmenů.

Growers Choice si uchovává Purps jako svou korunní klenot již od samotných začátků. A nyní, když je spojíte s robustní sladkostí San Fernando Valley, vzniká kmen, který překračuje běžné očekávání. SFV Purps je symfonií chutí, která vás zavede do nových výšin pěstitelského umění.

Při pěstování tohoto kmene budete svědky nádherného barevného spektra – od světle fialové, přes něžně růžovou až po krystalickou bílou. Nechte se překvapit, jak se tři odlišné odstíny spojí v harmonický vizuální zážitek.

Ačkoli má vysoký podíl sativy, rostlina roste s robustností hybridní indiky a nabízí uklidňující indický efekt, který je jako balzám pro duši. Každá barva přináší jedinečnou chuť, a tak si můžete vychutnat rozmanité palety, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány konopí.

Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet tento exkluzivní kmen, který je stále jednou z nejžádanějších chutí ve světě konopí. Objednejte si nyní a zažijte pěstování, které přináší nejen bohatou úrodu, ale i úžasný smyslový zážitek.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povzbuzující, Psychoaktivní, Relaxující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 450 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!