Growers Choice – Crazy Roses Fast Version | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

Growers Choice – Crazy Roses Fast Version | Feminizovaná semínka konopí

1. Rychlé kvetení: Nečekáte dlouho na sklizeň, což vám umožní rychleji se těšit z vašeho úsilí a práce.

2. Výjimečná odolnost: Přirozená rezistence proti plísním a schopnost snášet extrémní klimatické podmínky minimalizují vaše starosti s pěstováním.

3. Nadprůměrný výnos: Buďte odměněni bohatou sklizní, ať už pěstujete indoor nebo venku, s výnosy, které překonají vaše očekávání.

4. Vynikající chuťový profil: Sladká, kushová a oldschoolově skunková chuť, která uspokojí i ty nejnáročnější gurmány konopí.

5. Léčivé výhody: Ideální pro ty, kteří hledají přírodní úlevu od bolesti, stresu a svalového napětí.

470 734 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Otevřete bránu do světa bezstarostného pěstování s Growers Choice – Crazy Roses Fast Version. Tyto feminizované semínka konopí představují mistrovský kříž mezi osvědčenou genetikou a inovativním přístupem k pěstování. Growers Choice, odborníci na šlechtění, vám přinášejí výsledek let pečlivé selekce a spolupráce s vášnivými pěstiteli. Crazy Roses Fast Version je váš spolehlivý partner pro rychlou a bohatou sklizeň, která završí práci na vaší zahradě nebo v indoor growroomu s výjimečnou kvalitou a robustními vlastnostmi.

Představte si, jak se vaše zahrada rozkvete s tímto jedinečným kmenem, který ztělesňuje sílu a odolnost. Vizualizujte plné větve lahodně vonících pupenů, které se houpají ve větru, zatímco vy anticipujete tu nejsladší chvíli – čas sklizně. A nejlepší na tom? Nemusíte čekat věčnost. Growers Choice – Crazy Roses Fast Version je zárukou, že vaše trpělivost bude rychle odměněna.

Vychutnejte si chuť sladkého skunku, která přenese vaše smysly zpět do starých dobrých časů, zatímco nádech kushy dodává každému potahu exotický nádech. Tento kmen je připraven rozvinout svůj plný potenciál jak v teple, tak i ve vlhku, čímž vám ušetří starosti s nadměrnou péčí.

Ať už jste pěstitel s láskou k venkovnímu pěstování, nebo preferujete kontrolu indoor prostředí, Crazy Roses Fast Version se přizpůsobí vašim potřebám a překoná vaše očekávání.

Přemýšlejte o úžasných výhodách této odrůdy nejen pro vaše smysly, ale i pro vaše zdraví. Léčivé vlastnosti Crazy Roses Fast Version jsou proslulé svou schopností tlumit bolest, snižovat stres a uvolňovat svaly. To z ní činí ideální volbu pro ty, kteří hledají úlevu stejně jako potěšení.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Uklidňující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

650 – 800 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!