Growers Choice – Silver Grape Sherbet | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

Growers Choice – Silver Grape Sherbet | Feminizovaná semínka konopí

1. Exotický Strain: Unikátní kombinace genů pro opravdové znalce a hledače nových chutí.

2. Nezapomenutelný Zážitek: Synergické spojení sladké příchuti Haze, Grape Ape a Sherbetu, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

3. Vysoká Kvalita: Pečlivý výběr a šlechtění zaručuje kvalitu, která převyšuje běžné standardy.

4. Ideální pro Pěstitele: Bez ohledu na vaši úroveň zkušeností s pěstováním, Silver Grape Sherbet vám poskytne hojné a kvalitní výnosy.

5. Úžasná Aroma: Vychutnejte si neodolatelnou vůni a chuť, která vám zpříjemní každý moment strávený s tímto výjimečným kmenem.

470 734 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Vám Growers Choice – Silver Grape Sherbet, exkluzivní šlechtění, které spojuje nejlepší z holandského dědictví a kalifornské inovace. Tento jedinečný feminizovaný kmen konopí přináší neopakovatelný zážitek pro každého gurmána a nadšence do pěstování.

Vychutnejte si mistrovský počin, kde se snoubí pikantní aroma Super Silver Haze s lahodnou chutí Grape Ape, vše umocněné špetkou výrazného Sherbetu. Silver Grape Sherbet je výsledkem pečlivého výběru a šlechtění, což z něj dělá unikátní klenot ve světě konopí. Tento strain je víc než jen další přírůstek do vaší kolekce – je to exotický poklad, který překonává očekávání.

Když se řekne Silver Grape Sherbet, nejde jen o kouření – jde o zážitek. Od prvního nádechu vás překvapí komplexní profil chutí a vůní, který vám nabídne nezapomenutelný moment rozkoše. Ať už jste začínající pěstitel nebo veterán, tento kmen vás odmění nejen svým výnosem, ale i kvalitou, která nemá obdoby.

Nenechte si ujít příležitost vychutnat si výjimečnost Silver Grape Sherbet. Tento kmen je připraven zpříjemnit vám chvíle relaxace a povznést vaše smysly do nových výšin. Objednejte si ještě dnes a staňte se součástí elitního klubu pěstitelů, kteří znají tajemství pravého potěšení.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Ospalý, Povznášející

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

650 – 800 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 700 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!