Sensi Seeds – Hindu Kush Automatic | Autoflower semínka konopí

Prodej

Sensi Seeds – Hindu Kush Automatic | Autoflower semínka konopí

Hindu Kush Automatic je indika-dominantní rostlina, která se snadno pěstuje, rychle kvete a má klasickou chuť i vůni hashe. Má takřka stejnou chuť jako klasická verze – zemitou s kořeněnými poznámkami, doprovázenou nasládlými doteky santalového dřeva a kadidla. Navozuje příjemný a dlouhotrvající efekt s relaxačním a uvolňujícím účinkem. Nevyvolává paranoiu ani úzkost a je často využívána k léčbě stresu, nespavosti a svalového napětí.

564 951 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Konopná Seedbanka Sensi Seeds vám konečně představuje tuto samonakvétací verzi své „old-schoolové“ odrůdy Hindu Kush, která získala několik ocenění v různých konopných soutěžích po celém světě.

Hindu Kush Automatic je indika-dominantní rostlina, která se snadno pěstuje, rychle kvete a má klasickou chuť i vůni hashe.

Má takřka stejnou chuť jako klasická verze – zemitou s kořeněnými poznámkami, doprovázenou nasládlými doteky santalového dřeva a kadidla.

Navozuje příjemný a dlouhotrvající efekt s relaxačním a uvolňujícím účinkem. Nevyvolává paranoiu ani úzkost a je často využívána k léčbě stresu, nespavosti a svalového napětí.

Hindu Kush Automatic je poměrně nízká rostlina s dobře rozvětvenou strukturou, což ocení zejména konopní „partyzáni“, kteří se snaží ukrýt své rostlinky mezi jinými plodinami.

Díky své kompaktní struktuře se perfektně hodí pro pěstební metodu SOG (Sea of ​​Green). Pokud ji vysadíte přímo v půdě, má tendenci růst o něco výš a dávat vyšší výnosy.

Semínka konopí odrůdy Hindu Kush Automatic se velmi snadno pěstují jak venku, tak i uvnitř a kvetou pouhých 45 až 50 dní.

Tato výborná semínka jsou skvělou volbou pro začínající pěstitele. S nimi dosáhne skvělých výsledků i úplný mudla !

Genetika: Hindu Kush x Ruderalis

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-400 g/m2

Optimální výnos outdoor

40 – 120 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!