Green House Seed – HOLY PUNCH | Feminizovaná semínka konopí

Holy Punch je odrůda konopí od světoznámé SeedBanky Green House Seeds, která vznikla křížením oblíbené genetiky The Church, která se proslavila parádním výnosem a sladkou chutí a velmi speciální odrůdou Grape, která má skvělou kořeněnou chuť a velmi speciální terpenový profil.

 

598 1649 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Holy Punch je odrůda konopí od světoznámé SeedBanky Green House Seeds. Vznikla křížením oblíbené genetiky The Church. Tá se proslavila parádním výnosem a sladkou chutí a velmi speciální odrůdou Grape, která má skvělou kořeněnou chuť a velmi speciální terpenový profil.

Je to středně vysoká rostlina s dlouhými větvemi, která bude v době květu potřebovat trochu podepřít, aby udržela své těžké palice. Je výborná pro SCROG i LST.

Produkuje parádně tvrdé palice, které svou velikostí připomínají golfové míčky. Jsou zcela pokryté silnou vrstvou pryskyřice.

Má komplexní, převážně ovocnou chuť s lehce kořeněnými poznámkami, která se trochu podobá Haze.

Holy Punch obsahuje až 20% THC a navozuje silný dlouhotrvající efekt, který se výborně hodí do společnosti. Z medicínského hlediska najde využití zejména při léčbě bolestí všeho druhu.

Feminizovaná semínka marihuany Holy Punch kvetou 8 až 9 týdnů a můžete je pěstovat venku i uvnitř. Dají se sklízet již po 8 týdnech. Pokud jim, ale dáte ještě týden k dobru, budou mít jejich palice plnější chuť a zvýší se i produkce pryskyřice.

Pokud se pěstuje v interiéru, dokáží v ideálních podmínkách vyprodukovat až 700 gramů velmi silného a lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Holy Punch je venku připravena ke sklizni přibližně v polovině října a dokáží vyprodukovat až 1000 gramů na jednu rostlinu. Také mají vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Uklidňující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

800 g/m2

Optimální výnos outdoor

800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!