Sensi Seeds – Jack Flash #5 Feminized | Feminizované semena konopí

Jack Flash je kříženec legendárních Jacka Herer a Super Skunk. Jedná se o velmi odolnou odrůdu proti přehnojení a nemocem. Jack Flash, je velmi odolná  a krásná rostlina. Doba květu je sice delší, ale věřte, že to za to stojí. Obrovské celistvé palice, plné pryskyřice.

Vyhrálo cenu Cannabis Cup – v kategorií Indica.

900 2797 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Jack Flash #5 od Sensi Seeds je chytrá směs Jack Herer, Super Skunk a Haze. Výsledkem je 65% indica, 35% sativa, která produkuje krásnou úrodu a zároveň je vhodná pro začátečníky.

Jack Flash #5 má relativně krátkou dobu kvetení 55-75 dní. Tento fenotyp má více vlastností podobných se skunkem, čili dorůstá menších výšek. Při pěstování v interiéru může být jeho výška pouřibližně 1m. Venku však tyto rostliny mohou dorůst do výšky 180 – 250 cm.

Přináší obrovský výnos, což je také hlavním lákadlem. Venku rostliny spolehlivě vyprodukují i 600g/rostlina. Ke konci kvetení se květiny stávají velké, těžké a jsou obaleny silnou vrstvou pryskyřice.

Je z 65% indika a 35% sativa. To se projevuje i na jejích účincích, které jsou stimulující, cerebrální, přinášející pocity štěstí a má také relaxační účinek. Tato odorda se také vyznačuje mírným psychedelickým účinkem.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Psychedelický, Relaxující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!