Green House Seed – JACK HERER AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Jack Herer Auto je skvělá odrůda, která je pojmenována po skvělém muži. Byl neúnavným bojovníkem za legalizaci konopí a také autorem knížky Spiknutí proti konopí aneb Císař nemá šaty (The Emperor Wears No Clothes), které se také říká Konopná Bible. Herer byl silným hlasem v hnutí za legalizaci konopí až do jeho smrti v roce 2010.

599 1649 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Jack Herer auto Green House Seeds je samonakvétací variantou odrůdy Jack Herer. Byla vyšlechtěna jako pocta marihuanových aktivistovi Jackovi Hererovi (1939 – 2010). Aktivista JH byl uveden i do síně slávy za jeho zdlouhavý boj proti vládě a její postoj proti konopí. Tato odrůda vznikla křížením genetiky: Jack Herer x Ruderalis s podílem 50% SATIVA – 30% INDICA – 20% ruderalis.

Tento legendární Jack Herer auto Green House Seeds, vítěz High Times Cannabis Cup-u 1994, je považován za předchůdce moderních a mistrovských satív Doba kvetení při této odrůdě je 7 týdnů, během kterých při kultivaci indoor produkuje až 700 g / m2 při 600W. Při pěstování oudoor je jeho výnos až 100 g na rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 120 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!