Green House Seed – WHITE WIDOW AUTO | Samonakvétací semínka konopí

White Widow Auto od Green House Seeds má relaxační pocit indica, který se změní v bouřlivou sativu. Velmi komplexní a příjemný, rychlý zásah a dlouhotrvající efekt. White Widow Auto je legendární a asi nejznámější odrůda marihuany na Světě. Představuje výkvět šlechtitelské práce a šikovnost moderní vědy.

614 1599 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

White Widow auto Green House Seed má relaxační pocit indica, který se změní v bouřlivou sativu. Velmi komplexní a příjemný, rychlý zásah a dlouhotrvající efekt. White Widow Auto je legendární a asi nejznámější odrůda marihuany na Světě. Představuje výkvět šlechtitelské práce a šikovnost moderní vědy. Samonakvétací semínka konopí White Widow Auto!

White widow autoflowering Green House Seed je prvotřídní hybrid. Poměr mezi sativou a indicí je vyvážený a tím že jde o autoflower semínka konopí je doplněn ještě o ruderalis. Procentuální poměr je následující 40% Sativa/40% Indica / 20% Ruderalis. White Widow Auto se hodí i pro pěstování indoor i pro pěstování outdoor. Svoji sílu vám ukáže skoro při všech poveternsoných podmínkách neboť jde o velmi silnou a odolnou rostlinu!

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Šťastný, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 80 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!