Sensi Seeds – Mexican Sativa Feminized | Feminizované semena konopí

Prodej

Sensi Seeds – Mexican Sativa Feminized | Feminizované semena konopí

Po mnoha letech křížení se podařilo získat jedinečnou Sativu do našich podmínek. Mexico je  nenáročná a velice krásná rostlina. Jedinečná chuť po Santalovém dřevu.

Mexico mělo obrovský vliv na konopnou kulturu, mnoho uznávaných umělců hledalo útočiště právě v Mexiku. Vzpomeňme třeba legendárního Jacka Kerouaca a jeho knihu Na cestě. Konopí z Mexika se sice nikdy moc do světa nedostávalo, ale za to mezi kuřáky konopí tohle místo získalo status naprosté legendy. Sensi Seeds tomuhle místu věnovalo svoji odrůdu.

312 786 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Feminizovaná semena konopí Mexican Sativa Feminized tvoří odrůdu konopí, která se vyznačuje rychlým a dlouhotrvajícím High. Na rozdíl od většiny sativ se tato cenově dostupná semena mohou pěstovat i venku v chladném podnebí.

Feminizované semena konopí Mexican Sativa Feminized vytvářejí strain který je stejně silný, vysoký a elegantní jako původní kmen.

Jelikož čistá Sativa pocházející ze Střední Ameriky by se v našich zeměpisných šířkách pěstovala mimořádně těžko specialisté v Sensi Seeds jí přidali geny Durbanu a Hash Plant. Tento krok pomohl zkrátit její čas kvetení a zlepšit odolnost vůči chladu.

Výsledkem je konopný hybrid, který je ze 70% sativa, který je vhoněn na indoor i outdoor pěstování.

Fáze kvetení u Mexican Sativa Feminized trvá 50 – 70 dní a dokáže vyrůst až do výše 2 metry. A poskytuje vysoké výnosy.

Mexican Sativa Feminized přináší vlnu euforie, často doprovázenou záchvaty smíchu. Nezanechává pocit letargie ani únavy, je vhodná i při fyzické aktivitě. má však rychlý a relativně dlouhotrvající účinek.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Euforický, Povzbuzující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!