Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Návod na konopnou čokoládu

Jelikož se blíží svátek Svatého Mikuláše připravili jsme pro vás článek s návodem na konopnou čokoládu, která nejen potěší jako dárek, ale navíc může pomoci při léčbě různých nemocí.

cokolada-growmart

Konopná čokoláda

Čokoláda se dá udělat jak slabá, tak silná – (pro pacienta)

Potřebujete:

– 1 Hera (tuk)

– cca 20 dkg čokolády na vaření

– listy dle účelu – (na slabou prý stačí pouze trocha konopného listí, ale to je jen, aby nevznikly spasmy svalů), na silnou ovšem potřebujete cca dvě Hery a asi půl litru konopného listí (Půl litru listí bylo volně nasypáno jen jemně podrceno v dlaních. Listí bylo z průměrně silné venkovní odrůdy. Množství se doporučuje vyzkoušet a přizpůsobit dle síly listí. Samozřejmě lze použít i paličky .)

Postup:

konopna-cokolad-growmart Listí vyvaříme ve vodě a několikrát přelíváme a převařujeme, dokud se nezbavíme chlorofylu.

growmart-konopna-cokolada Poté v hrnci rozehřejeme potřebné množství tuku (dle uvážení a množství listů), přidáme listí a cca půl hodiny to necháme vařit (z toho listí vyvařeného ve vodě je potřeba nejdřív dobře vodu vymačkat), následně scedím.

cokolada-konopna-growmart

Potom do zeleného tuku nalámeme čokoládu a dle chuti přidáme lžíci kakaa a cukru – většinou to nepovažujte za nutné, můžete ovšem dochutit dle sebe např. strouhaným kokosem ( oříšky, rozinkami, mandlemi… zkrátka čímkoliv co vám chutná ).

cokolada-mrazak-growmart Dále rozmícháme a buď to nalijeme do formičky ke tvoření ledu – (ideální pro slabou čokoládu, stačí jedna kostička a křeče odezní sami), nebo to nechám trochu zchladnout, vyrobíme např. válečky, obalíme v kokosu a šup s tím do alobalu a na mrazák.

Nyní už pouze čekáme než nám konopná čokoláda ztuhne a poté dávkujeme dle potřeby.

konopná-čokoláda-growmart Přejeme hodně úspěchů a dobrou chuť.

NOVINKA: Nyní u nás můžete objednat i legální konopný výtažek CBD, jehož léčivý potenciál hraje zásadní roli v léčivých vlastnostech Fénixových slz.

Konopný výtažek Cibdol lze použít na výrobu většiny léčivých produktů podobně jako u Fénixových slz. Např. u konopné masti lze použít opravdu minimum tohoto oleje pro luxusní výsledky.

Více informací právě zde.

zdroj: blessman

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!