Paradise Seeds – NEBULA | Feminizovaná semínka konopí

Nebula, roste pomalu a nedosahuje velkých výšek, ale má obrovské, krásné palice. High může být někdy lehce psychadelický. Feminizované semínka Nebuly získaly přezdívku „honey pot“ pro svou sladkou vůni a výrazně medovou, ovocnou příchuť.

664 2587 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Jméno odrůdy Nebula patří k celosvětově uznávaným. Byla vyšlechtěna v roce 1996. Spíše se hodí na Indoor a nejlepší výsledky jsou při použíti techniky SOG. Semínka konopí Nebula patří mezi ty nejlepší od Paradise Seeds!

Nebula, roste pomalu a nedosahuje velkých výšek, ale má obrovské, krásné palice. High může být někdy lehce psychadelický. Feminizované semínka konopí Nebuly získaly přezdívku „honey pot“ pro svou sladkou vůni a výrazně medovou, ovocnou příchuť.

Nebula je perfektní na večer, ale také k tomu, abyste se zasekli v domácí zábavě. Je super dokonce i při každodenních pracích a zároveň nechali mysl toulat se na kreativní místa. Po počátečním stoupání následuje příjemná indica stezka, která vytváří velmi hluboký a velmi příjemný zážitek.

Genetika: Nebula

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Šťastný, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 750 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 3. cena Highlife Cup 2004 – kategorie hydro 
  • 1.cena Copa La Bella Flor Spain 2005
  • 2. cena High Times Cannabis Cup 2005

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!