Nirvana Seeds – WHITE WIDOW | Regulérní semínka konopí

White Widow je odrůda vyhrávající několik pohárů, která byla královnou coffeeshopů v Amsterdamu v 90. letech a je páteří mnoha moderních hybridů. Feminizovaná semínka konopí od Nirvana Seeds.

399 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

White Widow regular Nirvana Seeds je odrůda vyhrávající několik pohárů, která byla královnou coffeeshopů v Amsterdamu v 90. letech a je páteří mnoha moderních hybridů.

Po křížení Keraly s Manga Rose je výsledkem solidní produkční, houževnatý hybrid s krátkým a podsaditým vzhledem. Doba květu se bude lišit mezi 56-70 dny v závislosti na fenotypech. Všechny rostliny budou vykazovat obrovské množství pryskyřice.

White Widow regular Nirvana Seeds je velmi snadno pěstovatelná odrůda. Díky svému dědictví indica zůstane tato rostlina nízkoprofilová, s velmi malým roztahováním, jakmile začne kvetení.

Vyroste jí jedna hlavní centrální palice, obklopená krátkými postranními větvemi. Když je pěstována těsně vedle sebe, je schopná produkovat 450 – 550 g/m². Což z ní dělá velkého producenta super mrazivých pupenů. Komerční pěstitelé považují tento kmen za velmi prospěšný, stejně jako tvůrci hashů a umělci extraktů, kteří vyrábějí extrakty z celých rostlin.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!