Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | 00 Seeds – Northern Lights XXL Auto | Samonakvétací semínka konopí

00 Seeds – Northern Lights XXL Auto | Samonakvétací semínka konopí

Northern Lights XXL Auto od SeedBanky 00 Seeds vychází z legendární konopné odrůdy Northern Lights, kterou si oblíbilo tisíce pěstitelů z celého světa, protože se velice snadno pěstuje, má solidní výnos a silný efekt.

408 539 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Northern Lights XXL Auto od SeedBanky 00 Seeds vychází z legendární konopné odrůdy Northern Lights, kterou si oblíbilo tisíce pěstitelů z celého světa.Velice snadno se pěstuje, má solidní výnos a silný efekt.

Northern Lights XXL Auto je samonakvétací konopný hybrid, který se vyznačuje nezvykle vysokým výnosem (na samonakvétačku) a snadným pěstováním. Tato konopná holka může dosáhnout výšky až 160 cm, pokud ji budete pěstovat venku, nebo 110 cm při pěstování v interiéru. Od vysazení semen ji potrvá přibližně 90 dnů, než plně dozraje, a vyprodukuje až 650 gramů výjimečně kvalitní marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Stejně jako původní Northern Lights, i Northern Lights XXL Autoextrémně pryskyřičnaté palice. Vlastně pravděpodobně patří mezi nejvíce pryskyřičnaté automaty, které jsou v současné době k dispozici na konopném trhu.

Northern Lights XXL Auto má stejně jako jeho starší sestra příjemně sladkou a lehce kořeněnou příchuť, která vám zůstane v ústech ještě dlouho poté, co ji ochutnáte. Obsahuje až 18 % THC a vyvolává silně intenzivní efekt s převážně relaxačním a opojným účinkem, který parádně uvolní celé vaše tělo i mysl. Je to ideální model pro odpočinek po náročném dni.

Vyzkoušejte tento výnosný a obzvláště snadno pěstitelný automat, který si oblíbil jak zkušení, tak i začínající pěstitelé z celého světa…

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Výnos sklizně

Způsob pěstování

,

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 750 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 100 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „00 Seeds – Northern Lights XXL Auto | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!