Sumo Seeds – ORBITAL G DIESEL | Feminizované semínka konopí

Je to opravdu parádní hybrid genetiky Kush a Diesel. Oba jeho rodiče získali několik pohárů v konopných soutěžích a právě díky nim je Orbital G Diesel tak velmi silný.

Orbital G Diesel vesmírně silný euforický a relaxační efekt. Při jeho kouření si užijete noc plnou zábavy a zavede vás na místa, která jste nikdy předtím neviděli!

541 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Orbital G Diesel Sumo Seeds je velmi silná odrůda, která vznikla křížením parádních konopných šampionů OG Kushe a Sweet Harlem Diesela.

Výsledek je mimo tuto planetu ! Má parádně velké palice, které jsou tvrdé jako kámen. Při pohledu na ně si okamžitě všimnete záplavy krásných a lepkavých trichomů.

Je to opravdu parádní hybrid genetiky Kush a Diesel. Oba jeho rodiče získali několik pohárů v konopných soutěžích a právě díky nim je Orbital G Diesel tak velmi silný.

Tato vesmírně silný euforický a relaxační efekt. Při jeho kouření si užijete noc plnou zábavy a zavede vás na místa, která jste nikdy předtím neviděli!

Tato perfektní semínka konopí se v našich klimatických podmínkách dají pěstovat pouze v interiéru, dorůstají výšky 80 až 120 cm, kvetou přibližně 9 týdnů a dokáží vyprodukovat 400 až 550 gramů vesmírně silného konopí na metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Relaxující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

300 – 500 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!