Sumo Seeds – THUNDERSTRUCK | Feminizované semínka konopí

Thunderstruck není píseň od ACDC, ale parádní semínka konopí se skutečně vysokým výnosem od SeedBanky Sumo Seeds. Po sklizni této indika dominantní odrůdy si budete zpívat „Yeah yeah yeah, Thunderstruck!“ Také má vysoký obsah THC. Jeho dlouhotrvající euforický efekt se projeví takřka okamžitě a způsobí, že se budete usmívat po celý zbytek dne.

653 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Thunderstruck není píseň od ACDC, ale parádní semínka konopí se skutečně vysokým výnosem od SeedBanky Sumo Seeds.

Po sklizni této indika dominantní odrůdy si budete zpívat „Yeah yeah yeah, Thunderstruck!“, protože ohromí i zkušené pěstitele. Je to skutečná konopná krasavice, na kterou je radost se podívat.

Také má vysoký obsah THC. Jeho dlouhotrvající euforický efekt se projeví takřka okamžitě a způsobí, že se budete usmívat po celý zbytek dne.

Thunderstruck vznikl křížením Thunderberry (Blueberry x Matanuska Tundra) s Old Afghani a má příjemnou, květinově mentolovou vůni.

Může se pěstovat veku i uvnitř, dorůstá výšky 100-140 cm a jeho výnos může při pěstování venku dosáhnout 750 až 900 gramů na jednu rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Ocenění

  • 2. cena – Expocanamo Sevilla 2017

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!