Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Představení SeedBanky Sumo Seeds

Představení SeedBanky Sumo Seeds

Sumo Seeds je nová Evropská společnost, zabývající se prodejem konopných semen.

Prodávají vysoce kvalitní semínka z celého světa obyčejným spotřebitelům i velkoodběratelům a jejich nabídka obsahuje jak klasické konopné odrůdy, tak i vzácné či speciální rostliny.

Historie SeedBanky Sumo Seeds

Sumo seeds semena marihuany Společnost Sumo Seeds má své kořeny v Holandsku. Jeho zakladatelé strávili několik let cestováním po celém světě a z těchto „výprav“ si přivezli mnoho zajímavých domorodých konopných odrůd. Po několika dalších letech výzkumu a shromažďování potřebných zkušeností se jim podařilo vytvořit velmi různorodou kolekci konopných semen a postupně začali s jejich prodejem.

Výzkumný tým Sumo Seeds neustále cestuje, aby svým zákazníkům mohl neustále dodávat to nejnovější a nejzajímavější konopné semena ze všech koutů světa.

V Sumo Seeds se ale nesoustředí pouze na zajišťování nových feminizovaných nebo samonakvétacích konopných odrůd. Snaží se také o neustálou kontrolu jejich kvality, ověřují si stabilitu a účinky jednotlivých genetik a zajišťují, aby semínka, která odesílají svým zákazníkům, byla vždy zdravá a čerstvá.

Rozmanitost je klíčová

Perfektní konopná semínka do exteriéru Cold Thunder Společnost nabízí širokou škálu feminizovaných i samonakvétacích semen a neustále se snaží, aby jejich nabídka pokryla vkus každého jednotlivého zákazníka.

U sumo seeds si prostě vyberete přesně to, co hledáte a to bez ohledu na to, zda hledáte indiku, sativu nebo automat.

Mezi jejich klasickými odrůdami naleznete konopné šampiony jako White Widow Original, Amnesia Ganja Haze nebo Sumo’s Big Bud.

Pokud patříte mezi skutečné znalce, můžete se podívat na jejich speciální a vzácné genetiky, jako je třeba Sumo’s OG Kush, Thunderstruck nebo CBD Cherry Kush.

Feminizované osivo

99,9% semínek, které Sumo Seeds prodává, jsou feminizovaná. Díky tomu již nebude muset odstraňovat samčí rostliny z vaší zahrádky, protože všechny rostliny, které z nich vyrostou, budou ženského pohlaví.

Věří, že všechna jejich semínka jsou té nejvyšší možné kvality a investují mnoho času do jejich výběru. Neustále u nich testují kvalitu a klíčivost, aby zajistili, že se na trh dostanou opravdu jen ta nejlepší.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!