Green House Seed – AMS | Feminizovaná semínka konopí

Green House AMS vyšlechtěna ze Swiss Indica a Swiss Sativa je rostlina vhodná do vlhkého prostředí, díky odolnosti vůči plísním, kterou mají díky větším rozestupům mezi patry. Chuť je nasládlá s výrazným účinkem na psychiku.

437 999 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

AMS Green House Seed feminizovaná semínka konopí jsou vyšlechtěna ze Swiss Indica a Swiss Sativa. Rostlina je  vhodná do vlhkého prostředí, díky odolnosti vůči plísním, kterou mají díky větším rozestupům mezi patry.

Chuť je nasládlá s výrazným účinkem na psychiku. Pokud rostlinám poskytnete velký prostor , tak dostanete nadprůměrnou sklizeň již po 8 týdnech.

Prodloužení květu o další týden má výrazný vliv na množství pryskyřice, nikoliv však na váhu produktu. AMS je ideální do vyšších skleníků nebo indooru jako jsou sklepy.

Tento model má své místo jasné a cenu velmi přijatelnou. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Genetika: Swiss Sativa x Swiss Indica

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

700 – 800 g/m2

Optimální výnos outdoor

800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!