Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Ripper Seeds - RIPPER HAZE | Feminizovaná semínka konopí

Ripper Haze je velice silné konopí, na které pěstitelé ze SeedBanky Ripper Seeds náhodou narazili na jedné z jejich výprav do Holandska v roce 2012. Tato odrůda se takřka ihned stala obrovským hitem a již více než deset let patří mezi nežádanější konopí ve všech holandských coffeeshopech pro své nezaměnitelné aroma a lahodnou citrusovou příchuť.

266 1209 

  • 1 ks
  • 3 kusy
  • 5 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Ripper Haze od Ripper Seeds je velice silné konopí, na které pěstitelé ze SeedBanky Ripper Seeds náhodou narazili na jedné z jejich výprav do Holandska v roce 2012. Tato odrůda se takřka ihned stala obrovským hitem. Již více než deset let patří mezi nežádanější konopí ve všech holandských coffeeshopech pro své nezaměnitelné aroma a lahodnou citrusovou příchuť. Tato konopná holka má navíc super silný efekt. Dokáže dokonale odrovnat i ty nejzkušenější uživatele. Ripper Haze se prodává po celém světě pod různými jmény, z nichž je pravděpodobně nejznámější název Amnesia Haze.

Ripper Haze je převážně sativa-dominantní rostlina, která v interiéru kvete přibližně 65 dní. Nejčastěji se pěstuje v interiéru. Umí vyprodukovat spoustu nádherně pryskyřičnatých palic. Ale pokud máte na vaši zahrádce dobře prosluněné místečko, nebo dokonce skleník, můžete si ji zasadit i venku. Počítejte ale s tím, že kvete o něco déle, takže si na její výnos budete muset počkat přibližně do poloviny října.

Ripper Haze Ripper Seeds je silná a dobře pěstitelná rostlina s intenzivní vůní. Má skvělou chuť a a disponuje super silným a dlouhotrvajícím efektem, díky kterému získala přezdívku Rozparovač.

Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

N/A

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 3. cena n Extractions THC Cup 2016
  • 2. cena Resins Expogrow 2013
  • 2. cena Resins Catalunya Grows Amateur Cup 2012
  • 1. cena resins Copa Catalunya Grows Amateur 2011

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ripper Seeds – RIPPER HAZE | Feminizovaná semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *