Sensi Seeds – Shiva Skunk Regular | Regulérní semínka konopí

Prodej

Sensi Seeds – Shiva Skunk Regular | Regulérní semínka konopí

Shiva Skunk Regular byl pojmenován po Hinduistickém bohu Shivy. Tahle odrůda patří k nejsilnějším na světě. Shiva Skunk je kříženec NLn.5 a Skunk n.1.

Rodiče Shivy Skunku jsou velmi silné odrůdy a mezi growery patří k velmi oblíbeným. Při květu je silně aromatická. Účinek je silný, ovlivňující tělo a mysl, jde o naprosto destruktivní stoned.

Original price was: 1699 Kč.Current price is: 1359 Kč.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Shiva Skunk Regular je jedním z nejsilnějších odrůd od seedbanky Sensi Seeds. Tato odrůda se snadno pěstuje a její květiny poskytují vynikající výnosy.

Shiva Skunk Regular je indika (85%) dominantní hybrid. Díky své genetice je to nejsilnější kmen skunku v nabídce Sensi Seeds. Spojuje v sobě výhody rychlého růstu a intenzivního, relaxačního efektu.

Shiva Skunk Regular je Regulérní verze, což znamená, že rostlina produkuje samčí i samičí rostliny Proto tato semena doporučujeme zejména zkušeným pěstitelům, kteří již mají zkušenosti

Rostliny mají relativně krátkou dobu kvetení 45 – 55 dní. Hodí se to zejména těm, kteří si chtějí užít rychlé výsledky. Díky tomu, že je to indika dominantní hybrid, nedorůstají tyto rostliny do velkých výšek. Shiva Skunk Feminized dorůstá výšky kolem 110 – 120 cm.

Výnos Shiva Skunk Regular při pěstování v interiéru je přibližně 400 – 450 g/m2. Při pěstování venku je výnos 600 – 800 g/ rostlina.

Shiva Skunk Regular přináší intenzivní relaxaci těla a mysli spolu s pocitem vyrovnanosti a promyšlenosti.

Hmotnost 0,02 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Povznášející, Relaxující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 900 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!